Szef KSW o sytuacji z Gamrotem: Nie wiem czy całe zagranie nie było stymulowane przez Borysa [WIDEO]

Foto: Polskie Radio 24
Foto: Polskie Radio 24

Podczas trwających właśnie targów  Go Active Show w Nadarzynie obecny był m.in. jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW, Martin Lewandowski.

Włodarz KSW w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim z redakcji MMA.pl odniósł się do kilku bieżących spraw dotyczących jego organizacji. Omówił m.in wydarzenia z ostatniej gali KSW 49 jak i odniósł się do najbliższych planów organizacji. Lewandowski odniósł się także do obecnej sytuacji Mameda Khalidova (34-6-2).

W kontekście najbliższej gali, czyli planowanej na 14 września gali KSW 50 w Londynie poruszone zostały również tematy dwóch brytyjskich mistrzów KSW – Phila de Friesa (17-6, 1 N/C) i Scotta Askhama (18-4).

Nie mogło też zabraknąć jednego z najgorętszych tematów w ostatnim czasie. Chodzi o kwestię Mateusza Gamrota (15-0, 1 N/C), który w zeszłym tygodniu zwakował oba pasy mistrzowskie.

Lewandowski odpowiedział też na pytania dotyczące gali FFF, czyli gali z walkami typu freak fight, przy organizowaniu której telewizja Polsat współpracowała z Federacją KSW.

Wywiad z Martinem Lewandowskim: