MMA PLKSWSzef KSW broni debiut Tomasza Sarary: Żółć ludzi albo nieumiejętność oceny!

Szef KSW broni debiut Tomasza Sarary: Żółć ludzi albo nieumiejętność oceny!

Martin Lewandowski nie może zrozumieć negatywnych komentarzy po debiucie Tomasza Sarary w mieszanych sztukach walki. Uznany kick-boxer postanowił związać się z organizacją KSW.

Sarara

Tomasz zadebiutował w MMA podczas ostatniej gali KSW 62. Sarara ostatecznie zmierzył się z Filipem Bradariciem (5-4). Krakowianin pokazał wielkie serducho. Już po pierwszej rundzie wielu kibiców obawiało się, że lekarz przerwie walkę (ze względu na obrażenia). Tomasz przetrwał bardzo ciężkie chwile, aby w trzeciej rundzie pokonać przed czasem morderczo zmęczonego już Chorwata.

Martin Lewandowski: Oceniają ją tak, jakby oczekiwali…

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o debiut Tomasza Sarary. Jeden z właścicieli KSW był zaskoczony krytyką.

Jestem zdziwiony, że ludzie oceniając tę walkę, oceniają ją tak, jakby oczekiwali, że to będzie poziom zawodnika, który już przez 2-3 lata ćwiczy MMA. Chciałbym przypomnieć, że Tomasz zajmuje się MMA może nieco więcej niż pół roku, więc dobór rywala na jego debiut był dostosowany do jego umiejętności w MMA (..) Trochę mnie to dziwi, że to jest taka jakaś… Jakaś taka żółć ludzi albo nieumiejętność oceny. Ten gość jest kapitalnym kickbokserem. Miał walczyć z dobrym kickbokserem. Był w ogóle inny pomysł na ten debiut. Miało być dwóch facetów, którzy mają wejść do MMA.

Zobacz także:

Tadeusz Michalik w MMA? Jasna deklaracja medalisty olimpijskiego w zapasach!

Czy Tadeusz Michalik wystąpi kiedyś w MMA? Brązowy medalista olimpijski w zapasach był gościem Łukasza Jurkowskiego w audycji Jurasówka na antenie Newonce Radio, gdzie opowiedział o swoich najbliższych planach.

Khabib został zawodowym piłkarzem! Były mistrz UFC będzie grał w lidze rosyjskiej! Co wy na to?

Khabib Nurmagomedov został zawodowym piłkarzem! Były mistrz wagi lekkiej UFC i uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii mieszanych sztuk walki teraz będzie kontynuował karierę sportową uprawiając piłkę nożną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis