MMA PLDenis ZałęckiSzef GROMDA mocno o Denisie Załęckim: Powinien mi podziękować, że jest w tym miejscu! [WIDEO]

Szef GROMDA mocno o Denisie Załęckim: Powinien mi podziękować, że jest w tym miejscu! [WIDEO]

Mariusz Grabowski pojawił się wczoraj na ceremonii ważenia High League 3 w Ergo Arenie. Szef GROMDY w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o swoim byłym zawodniku – Denise Załęckim. ”Bad Boy” już dziś ma do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Grabowski

24-latek w organizacji GROMDA stoczył dwa pojedynki. Na drugiej edycji przed czasem pokonał Daniela Soczyńskiego. Na trzeciej zaś zmierzył się z Vasylem Halychem. Ukrainiec wygrał przez techniczny nokaut, lecz Denis zapewniał, że do tego pojedynku wyszedł z poważną kontuzją.

Jeszcze nie tak dawno ”Bad Boy” podczas konfrontacji z Kubiszynem na naszym portalu zapewniał, że nie wróci do organizacji Mariusza Grabowskiego.

No byli mną zainteresowani i pewnie doszłoby do tej walki w GROMDZIE, ale Grabowski parę dni przed moją walką z Alanem mówi, że jest za mną – że jestem ambitny, dobry zawodnik i tak dalej. A chyba dzień po walce wstawili moje zdjęcie jak Vasyl i Kubiszyn trzymają mnie chyba na ręce, nie chcę skłamać. Napisali, że mnie nauczą lekcji pokory, więc zrezygnowałem z GROMDY. Nie będą mnie publicznie ośmieszać i tyle (…) Ty, Grabowski i Vasyl do jednego wora. Grabowski git z kryminału, człowiek grypsujący, ciśniesz go od frajerów i łbów, a zaraz idziecie razem i  podpisujecie kontrakt. Byle wam zasięgi podskoczyły, pieniążki się zgadzały.   

Grabowski mocno o Denisie Załęckim!

Mariusz Grabowski w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o Denisie Załęckim. Szef GROMDY zapewnia, że ”Bad Boy” powinien mu podziękować za to w jakim jest obecnie miejscu.

Dlaczego miałem Mateuszowi Kubiszynowi tej ręki nie podać? Nie bardzo rozumiem tych zasad. Widzę, że tutaj Denis Załęcki ma kompleks Mariusza Grabowskiego. Toczyły się ”runki” i ludzie mi screeny przesłali, że ”Ty cały czas o Tobie i GROMDZIE rozmawiają”. Nie wiem po co. Wiadomo, że on Mariuszowi Grabowskiemu powinien podziękować, że jest w tym miejscu i tyle. Chłopak czasem nie trzyma ciśnienia i chce zabłysnąć.   

Cała rozmowa poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

High League 3: Hardkorowy Koksu zawstydził Murana? Zobacz z jaką szybkością zadaje ciosy

To była niesamowita ceremonia! Przed galą High Leage 3, zawodnicy zaprezentowali się kibicom na media treningu oraz oficjalnej ceremonii ważenia. Tam Hardkorowy Koksu zawstydził szybkością Mateusza Murańskiego!

Mirek Okniński ripostuje Ferrariego: Wyzywasz pół Polski, a byłeś raz na sali od walki!

Mirosław Okniński postanowił zareagować na ostatnie zachowania Amadeusza Roślika. Trener wystąpił z ważnym przekazem do zawodnika FAME MMA. Okniński zapewnia, że Roślik od ostatniej walki był tylko raz na sali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis