MMA PLFENSzef FEN Paweł Jóźwiak: To nie jest czas na biznes. Teraz najważniejsze jest bezpieczeństwo i czyste sumienie

Szef FEN Paweł Jóźwiak: To nie jest czas na biznes. Teraz najważniejsze jest bezpieczeństwo i czyste sumienie

Foto: FEN

Szef organizacji FEN, Paweł Jóźwiak był gościem dzisiejszego poranka w Polsat Sport News, gdzie w rozmowie z dziennikarzem Krzysztofem Wanio opowiedział o rezygnacji z najbliższej gali FEN 28 i panującej aktualnie sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Paweł Jóźwiak jasno dał do zrozumienia, że obecne czasy to według niego nie są czasy na robienie biznesu:

“Jestem ostatni, żeby się poddawać. Walczyliśmy do końca. Chcieliśmy tę galę trochę przełożyć, dokładnie na 11 kwietnia, w warunkach studyjnych i z zachowaniem pełnej ostrożności. Ale niestety, rząd wprowadził takie restrykcje, po których przeanalizowaniu doszliśmy do wniosku, że przyszedł czas by powiedzieć: pas. Zdrowy rozsądek wziął tutaj górę. To nie jest czas na biznes. Teraz najważniejsze jest bezpieczeństwo wszystkich i czyste sumienie.

Teraz trzeba solidaryzować się z wszystkimi naszymi rodakami i walczyć z koronawirusem, a emocje sportowe odłożyć na dalszy plan.”

FEN. Paweł Jóźwiak: jesteśmy u szczytu pandemii, to nie czas na imprezy

Na jak długo FEN rezygnuje z organizacji swojej najbliższej gali?

“Będziemy walczyć, by zorganizować tę imprezę w najszybszym możliwym terminie, nie wiem, może z miesięcznym opóźnieniem, ale musza być ku temu sprzyjające warunki, jak na przykład znaczny progres w walce z panującą pandemią. Ale teraz jesteśmy u szczytu tej pandemii i to nie jest czas na organizację takich imprez.”

Cała rozmowa z Pawłem Jóźwiakiem w poranku Polsat Sport News -> TUTAJ.