MMA PLFENSzef FEN Paweł Jóźwiak o walce z Najmanem: Musi przyjąć KaOsa od Prezesa!

Szef FEN Paweł Jóźwiak o walce z Najmanem: Musi przyjąć KaOsa od Prezesa!

Szef organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem MMA Bądź Na Bieżąco wypowiedział się o obiecanej mu walce z legendą freak fightów w Polsce – Marcinem Najmanem.

Prezes przekonuje, że do tej walki dojdzie na pewno i na pewno kibice zobaczą ją w 2022 roku.

Szef FEN Paweł Jóźwiak o walce z Najmanem: Musi przyjąć KaOsa od Prezesa!

Choć aktualnie cicho jest o tej konfrontacji, to Paweł Jóźwiak jest przekonany, że pewnego dnia wejdzie do klatki i stanie na przeciwko potężnego “El Testosterona”:

“Trudno, żebym teraz gadał o walce z Marcinem Najmanem, skoro on teraz ma inne walki. Tam do niego jest cała kolejka. My jesteśmy dogadani, w przyszłym roku się zmierzymy. Zobacz jak ja wyglądam – chudnę w oczach, a to świadczy o tym, że trenuję cały czas, szykuję się i zrobimy ten pojedynek. Marcin dał mi słowo i mam nadzieję, że go dotrzyma. Musi przyjąć KaOsa od prezesa. Czas działa tutaj na moją korzyść, bo im później się ten pojedynek odbędzie, tym lepiej dla mnie, bo więcej się nauczę. Będąc w Akademii Sportów Walki Wilanów, u mojego trenera zobaczyłem, że to nie ma nic wspólnego z ulicą, z bójkami, których kiedyś doświadczyłem.”

Paweł Jóźwiak poszedł też dalej. Jest otwarty na starcie z Marcinem Najmanem w formule… walk na gołe pięści:

“Czemu nie zrobić tego na gołe pieści? Ale tylko nie w boksie, bo w boksie to nie miałbym z nim szans, bo Najman to jednak były bokser. […] Ale Marcin Najman, szykuj się! Nie uciekniesz mi!”

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.