MMA PLFAME MMASzef FAME MMA reaguje! Boxdel odpowiada na zaczepki Reda!

Szef FAME MMA reaguje! Boxdel odpowiada na zaczepki Reda!

Ernest Ivanda szerzej znany pod pseudonimem Red od pewnego czasu marzy o walce w oktagonie. Parę miesięcy temu wydawało się że chorwacko-polski raper zawalczy z innym przedstawicielem branży muzycznej. Mowa oczywiście o L-Pro, ponieważ jak dobrze wiemy do takiego pojedynku nawet nie doszło. Teraz Red za cel objął sobie Boxdela, jednego z włodarzy Fame MMA.

Boxdel

Na swoim instastories, Ernest umieścił kilka filmów skierowanych w stronę Boxdela. Możliwe, że jest to spowodowane tym, że włodarz Fame MMA nie zorganizował jego walki z L-Pro na jednej z gal.

Red atakuje Boxdela

Red o Boxdelu: ,,Siema Boxdeliku, uwierz mi mordeczko moja, że wkrótce będziesz szybciej o mnie mówił niż myślał. Mam nadzieję mordo, że w twoim wirtualnym świecie dzisiaj wszystko jest ok. Lajki poszły w górę, suby poszły w górę, followersy poszły w górę. Mam nadzieję, że z tego ci sutki sterczą. Ja idę na spacer z rodziną”.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony włodarza Fame MMA. Na swoim Youtubie umieścił film, który zatytułował. ”Jakiś idiota wyzwał mnie do walki – pruje się od trzech miesięcy”, w którym odpowiada na zaczepki za strony rapera z Bałkanów.

Boxdel nie pozostaje mu dłużny

W tym filmie Boxdel wypowiedział się na ten temat następująco:

,,Co ty w Ogóle pie*dolisz mi o followach, subach i świecie wirtualnym. Gościu wrzucasz już ósme story na mój temat, gdzie ja nie odpowiadam, bo generalnie mam cię w ch*ju. Wrzucasz coś o wirtualnym świecie, gdzie to jest moja robota i staram się robić to w miarę poważnie, gdzie ty jesteś niespełnionym raperem, Wyj*bali cię z federacji FFF i teraz grzejesz stanowisko pod menadżera w Artnoxie u Artura Gwoździa. Gościu weź wypier*alaj i mnie nie wku*wiaj”.

Patrząc na tą sytuacje z logicznego punktu widzenia do tej walki najprawdopodobniej nie dojdzie. Jednak gdyby było inaczej to czy bylibyście zainteresowani takim starciem?

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z nowym rywalem! To z nim powalczy o kontrakt z UFC

Łukasz Brzeski (8-1-1), który już 31 sierpnia stoczy swoją walkę w Dana White’s Contender Series, poznał swojego nowego rywala. Jak informuje MMA Junkie Lorenzo Hood (12-4) wypadł z walki z Polakiem.

Tede zmierzy się z Peją na FAME MMA? Raper zdradził oczekiwania finansowe

Chyba każdy z nas chciałby zobaczyć walkę tych dwóch legend polskiego rapu. Nie tak dawno Wojtek Gola i Boxdel, czyli włodarze Fame MMA ogłosili chęć zorganizowania takiego pojedynku. Podczas jednego z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym mieli przedstawić ofertę walki obu raperom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis