MMA PLFAME MMASzef FAME MMA o zachowaniu “Dzika” z Warsaw Shore: To droga na zamknięcie sobie drzwi do federacji

Szef FAME MMA o zachowaniu “Dzika” z Warsaw Shore: To droga na zamknięcie sobie drzwi do federacji

Foto: facebook.com/Dzik Warsaw Shore
Foto: facebook.com/Dzik Warsaw Shore

Niedawno mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Krzysztofem Rozparą, czyli szefem FAME MMA. Nasz rozmówca odniósł się m.in. do zachowania Damiana “Dzika” z Warsaw Shore, potępiając tego typu procedery.

FAME MMA 7 zbliża się wielkimi krokami. Na nadchodzącej gali dojdzie do wielu ciekawie zapowiadających się pojedynków. Podczas zbliżającej się imprezy nie zabraknie największych gwiazd federacji, jak Marcin Najman (2-5) oraz Kasjusz “Don Kasjo” Życiński (2-0). W walce wieczoru pojawi się natomiast Paweł “Popek” Mikołajuw (3-4).

Po pierwszej konferencji jeden z naszych dziennikarzy porozmawiał z szefem organizacji. Krzysztof Rozpara poruszył w rozmowie wiele tematów. Głównie chodziło oczywiście o sparing w wykonaniu “Don Kasja” i jednego z braci Tyburskich. Pod artykułem znajdziecie odnośnik do tego fragmentu wywiadu.

Rozpara zwrócił jednak uwagę także na zachowanie Damiana “Dzika” z Warsaw Shore. Uczestnik programu uderzył w twarz Macieja Rataja (0-1). Szef FAME MMA jasno zadeklarował, że nie zamierza tolerować takiego zachowania.

Pewne zachowania nie są sposobem do otrzymania angażu w FAME MMA. Odwołam się do sytuacji z konferencji, gdzie jeden z zaproszonych gości, niejaki Damian z Warsaw Shore, zwany jako „Dzik”, wymyślił sobie, że tworząc konflikt i zachowując się w sposób chuligański, „sprzedając liścia” koledze, otrzyma walkę w FAME MMA.

Jak stwierdził sam rozmówca, prędzej “Dzik” zrazi do siebie włodarzy federacji, aniżeli otrzyma od nich kontrakt.

To stanowczo nie jest ten sposób. Prędzej takim zachowaniem można sobie zamknąć drogę do federacji. Oczywiście konflikty i trash talk to elementy związane ze sportami walki, ale nie można tak, że naglę kogoś uderzę i na tym będziemy bazować. To tak nie działa.

Ostatecznie nie wiadomo, czy dojdzie do walki pomiędzy wspomnianymi osobami. Zarówno “Dzik” jak i Rataj wyrażają chęć zmierzenia się w oktagonie organizacji.

Pełny wywiad z Krzysztofem Rozparą:

Zobacz także:

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.

Don Kasjo o sparingu z Tyburskim! Team Kasjo czy Team Tyburski?

Udało nam się złapać Don Kasjo, który właśnie obecnie jest na nagraniach do nowego sezonu ”Ekipy z Warszawy”. Zobaczcie jak Kasjusz skomentował ostatnie zamieszanie.

Conor McGregor zrobił to! Kto był zaskoczony?

Irlandczyk może cieszyć się z kolejnej pięknej chwili w swoim życiu prywatnym. Z niecierpliwością czekamy na następną walkę byłego podwójnego mistrza w klatce UFC.