MMA PLConor McGregorSzef FAME MMA o walce Don Kasjo z McGregorem: Mamy kontakt z jego menadżerem i takie rozmowy prowadzimy! [WIDEO]

Szef FAME MMA o walce Don Kasjo z McGregorem: Mamy kontakt z jego menadżerem i takie rozmowy prowadzimy! [WIDEO]

Foto: FAME MMA/McGregor facebook

Udało nam się porozmawiać z Krzysztofem Rozparą jednym z właścicieli FAME MMA, który na chłodno podsumował ostatnią ósmą edycję w Łodzi. Padło też pytanie o walkę popularnego ”Don Kasjo” z gwiazdą UFC.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ma za sobą cztery walki w FAME MMA i od ostatniej starcia dzierży pas króla! Kasjusz postanowił warunek.. W następnym pojedynku musi zmierzyć się z zawodnikiem UFC, albo zakończy swoją przygodę.

Zrobiłem sobie jedyny, prawdziwy pas króla. Jestem niepokonany i walczę prawie na każdej gali. Teraz go będę bronił. Mam nadzieje, że na kolejnej gali, bo postawiłem warunek. Jeżeli to będzie jakaś osoba z UFC czy walczyła tam czy walczy dalej. Jeżeli nie, to odchodzę jako niepokonany. Mówiłem już dawno temu, że odejdę  i odejdę z pasem króla jeżeli włodarze nie spełnią mojego warunku.         

Szef FAME MMA: Różne scenariuszem rozważamy!

W tej sytuacji postanowiliśmy zapytać Krzysztofa Rozparę jak realna jest walka Kasjusza Życińskiego z gwiazdami UFC typu Conor McGregor bądź Khabib Nurmagomedov. Jeden z właścicieli FAME MMA odpowiedział w humorystyczny sposób przy tym podkreślając, że rozważają różne scenariusze.

No to ja popłynę tutaj w klimacie Kasjusza ”oczywiście, że tak rozmowy trwają z menadżerem McGregora mamy kontakt i takie rozmowy prowadzimy”. Myślę, że wszyscy wiedzą – że próbujemy sobie tutaj żartować. Róże scenariuszem rozważamy. Kasjusz jest postacią bardzo ciekawą/barwną i aktualnie lubianą przez naszych widzów.       

Cała rozmowa poniżej:

Popularny ”Don Kasjo” ma za sobą przygodę w boksie i co ważne z sukcesami. Jest chociażby brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Kasjusz na ringu spotykał się i dawał dobre walki z bokserami, którzy dziś w Polsce prowadzą udane kariery zawodowe.

Kasjusz Życiński w organizacji FAME MMA stoczył cztery pojedynki, wszystkie wygrał. Ostatnią walkę w formule MMA stoczył w marcu tego roku. ”Don Kasjo” podczas pierwszej edycji FAME w dobie koronawirusa pokonał Macieja Rataja.

Zobacz także:

Juras zapowiada następną walkę! Czekacie?

Juras w mediach społecznościowych zapowiada powrót do mocnych treningów, bo zbliża się następna walka. Będzie to niedoszłe starcie z Szymonem Kołeckim?

Sprawa zostaje zawieszona! Rozczarowani?

Niestety sprawa zostaje zawieszona. Mowa o śmierci zapaśnika, do którego doszło pod koniec stycznia tego roku