MMA PLElite FightersSzczuki zdradził, dlaczego wytatuował sobie oczy! “Spodobało mi się to u Popka”

Szczuki zdradził, dlaczego wytatuował sobie oczy! “Spodobało mi się to u Popka”

Debiutancka gala Elite Fighters zbliża się wielkimi krokami, więc bohaterowie nowej organizacji na rynku coraz chętniej promują walkę oraz organizację. Maciej Szczukiewicz przedstawił swoje stanowisko na temat nowego projektu oraz jego własnej aparycji, którą można określić słowem “nieszablonowa”. “Spodobało mi się to u Popka” powiedział o pomyśle wytatuowania gałek ocznych.

Maciej Szczukiewicz jest to jedna z flagowych postaci programu Warsaw Shore. Dzięki “Ekipie z Warszawy”, Maciej zdobył sporą popularność, która przekłada się na wiele marketingowych propozycji. Kolejną z nich jest projekt “Elite”, na k . Nowa organizacja na rynku mieszanych sztuk walki, szykuje się do zorganizowania pierwszej gali, na której w walce zobaczymy Szczukiewicza.

Uczestnik Warsaw Shore nie jest jednak żółtociobem, jeśli chodzi o sporty walki. W przeszłości stoczył już dwa pojedynki w formule MMA. W obu starciach musiał jednak uznać wyższość swoich rywali, przegrywając z Dawidem Kobierą oraz Dawidem Gruchalskim. Czy w trzecim zawodowym pojedynku Szczukiewicz odniesie pierwsze zwycięstwo?

“Zobaczyłem to u Popka”

Najbardziej charakterystyczną rzeczą w aparycji Szczukiewicza są bez wątpienia… wytatuowane gałki oczne. Pierwszą osobą, która przychodzi na myśli, kiedy myślisz o zmianie koloru gałek ocznych jest oczywiście Popek. “Szczuki” w wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco potwierdził, że czerpał inspirację od Pawła.

Nie będę ukrywał. Zobaczyłem to u Popka, ponieważ kiedyś pracowałem blisko niego i mogłem się temu bliżej przyjrzeć. Zrobiło to na mnie ogromnie wrażenie, dlatego postanowiłem, że zrobię to samo ze swoimi.

Pozostała obsada gali Elite Fighters

Poza pojedynkiem Tarzana ze Szczukim poznaliśmy już kilka nazwisk, które zobaczymy w oktagonie Elite Fighters. Na premierowej gali Elite wystąpi – Ewa Piekut, znana z programu Warsaw Shore oraz Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski, który stoczył już swój debiutancki pojedynek na gali FAME MMA, gdzie przegrał z Mnichem Terminatorem w rundzie drugiej.

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Wielkie powitanie mistrza wagi ciężkiej! Tak N’Gannou został przywitany w rodzinnym Kamerunie!

Francis N’Gannou (16-3) w tym momencie to jedna z największych gwiazd na terenie Afryki. ”Predator” w wielkim stylu został powitany w rodzinnym Kamerunie.

Taxi Złotówa ostro o Syntolu: Mam nadzieję, że bicepsy nie eksplodują i nie dostanę plamą oleju…

Szymon Wrzesień w mocnych słowach wypowiedział się o Szymonie ”Syntolu” Komandosie. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca.