MMA PLFAME MMASzczere wyznanie Kubańczyka: To mnie przerosło, robiłem z siebie Boga!

Szczere wyznanie Kubańczyka: To mnie przerosło, robiłem z siebie Boga!

Jakub Flas pojawił się w ostatnim odcinku The Champ & The Coach na Kanale Sportowym. Popularny ”Kubańczyk” zdradził, że w przeszłości zmagał się z poważnymi problemami z alkoholem i narkotykami.

Reprezentant Uniq Fight Club już szóstego marca stoczy swój najważniejszy pojedynek w dotychczasowej przygodzie z MMA. ”Kubańczyk” podczas FAME MMA 9 zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Na szali będzie pas freakowej organizacji.

W walce wieczoru swój drugi pojedynek w organizacji stoczy Popek Monster (4-4). ”Król Albanii” zmierzy się z również popularnym raperem Patrykiem ”Kizo” Wozińskim.

Kubańczyk: Pojawiały się narkotyki, a z tego ciężko uciec!

Jakub Flas był gościem w ostatnim odcinku The Champ & The Coach prowadzony przez Marcina Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego. ”Kubańczyk” zdradził, że w przeszłości zmagał się z poważnymi problemami.

Miałem w życiu problemy większe i mniejsze. Można powiedzieć, że większe były z narkotykami i alkoholem, bo jak zaczęła się wybijać moja kariera, to dostałem szajby. Nigdy nie widziałem takich kwot, jakie zaczęły pojawiać się na moim koncie. Po dwóch tygodniach obecności w internecie nie mogłem spokojnie zjeść w McDonald’s, ponieważ ludzie mnie szarpali i robili sobie zdjęcia. To mnie przerosło. Robiłem z siebie boga. Dlatego jak miałem większe pieniądze, to wydawałem na głupoty. Pojawiły się narkotyki, a z tego ciężko uciec (…) Sukces potrafi zgubić. Tak naprawdę dopiero w Warszawie mi przeszło. Od 1,5 roku mieszkam z narzeczoną i to ona mi poustawiała w głowie. Pokazała mi priorytety

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Gwiazdor futbolu pobity przez zawodnika MMA! Widzieliście?

Gwiazdor futbolu amerykańskiego na poziomie koledżu został pobity w toalecie przez młodego zawodnika MMA. To, że trenuje on mieszane sztuki walki wynika z technik, jakie zaserwował agresywnemu oponentowi.

Stoczył 320 walk w MMA! Został oskarżony, jak będzie kara?

Zawodnik MMA oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka oraz posiadanie i propagowanie dziecięcej pornografii! Chodzi o postać, która w zawodowych klatkach i ringach stoczyła ponad 320 walk!