MMA PLGrzegorz SzulakowskiSzczere wyznanie Grzegorza Szulakowskiego: Po walce z Ziółkowskim popadłem w depresję!

Szczere wyznanie Grzegorza Szulakowskiego: Po walce z Ziółkowskim popadłem w depresję!

Grzegorz Szulakowski na gali PRIME SHOW MMA 2 stanie w szarnki z Normanem Parke. Zawodnik z Namysłowa wziął udział w wideo rozmowie w programie Okagon Live, podczas której poruszono wiele ciekawych tematów.

Szczere wyznanie Szulakowskiego: Po walce z Ziółkowskim popadłem w depresję!
Foto: KSW

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ!

Szuli zdradził m.in. na ile walk ma podpisany kontrakt z organizacją PRIME SHOW MMA oraz jaki zapis mu towarzyszy. O tym już pisaliśmy, zatem odsyłamy Was do powstałego artykułu.

Wojownik z Namysłowa nie walczył 2,5 roku. Ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 52 z Shamilem Musaevem, przerywając przez obrotowe uderzenie (backfist). Łącznie “Szuli” nie wygrał od około pięciu lat. Jego trzy ostatnie walki to porażki. Kolejno z Musaevem, Marianem Ziółkowskim oraz Mateuszem Gamrotem.

Szulakowski wyznaje: Po walce z Ziółkowskim miałem depresję!

W rozmowie z Maciejem Turskim i Albertem Odzimkowskim Szulakowski zdradził, że po pojedynku z “Golden Boyem” zmagał się z depresją. Teraz wydaje się być w bardzo dobrej kondycji psycho-fizycznej. Co udało mu się naprawić od tamtego czasu?

Po Ziółkowskim miałem depresję, to chyba była depresja. Potrzebowałem czasu, aby to w głowie naprawić. Teraz czuje się świetnie, jak przed walką z Gamrotem. Chce wyjść, zrobić robotę i wygrać tę walkę. Jestem naprawdę mega zdeterminowany. Każdy mnie skreśla, ale chcę pokazać niedowiarkom, że stać mnie na wygraną z Normanem Parke.

Gala PRIME SHOW MMA odbędzie się najbliższą sobotę, 9 lipca w Gdyni. Kibice łącznie będą mogli zobaczyć aż 11 walk, a w starciu wieczoru wystąpi Grzegorz “Szuli” Szulakowski oraz Norman Parke.

Cały odcinek Oktagon Live dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis