MMA PLMarcin Najman”Szczena” twierdzi, że był pod wpływem alkoholu podczas pojedynku z Marcinem Najmanem!

”Szczena” twierdzi, że był pod wpływem alkoholu podczas pojedynku z Marcinem Najmanem!

Ryszard Dąbrowski zaskoczył swoimi słowami podczas wywiadu z portalem TV Reklama. ”Szczena” stwierdził, że podczas pojedynku z Marcinem Najmanem był pod wpływem alkoholu.

”Szczena” w piątek wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie. Dąbrowski postanowił zaryzykować i w drugiej walce zmierzył się z bardziej doświadczonym – Marcinem Najmanem.

Dąbrowski nie był zestresowany i już od pierwszej sekundy ruszył z ciosami na ”El Testosterona”. Najman szybko obalił – zaczął wyprowadzać mocne uderzenia. Czwarty bądź piąty cios w parterze odciął prąd ”Szczenię”, a sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Tak to wyglądało:

Szczena: Dałem sobie w palnik!

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z portalem TV Reklama wyznał, że podczas pojedynku z Marcinem Najmanem był pod wpływem alkoholu.

Ja przyjechałem tutaj wczoraj czy przedwczoraj, już dokładnie nie pamiętam. Dałem sobie w palnik, bo taką miałem ochotę i przynajmniej szanuję federację za to, że nikt mi nie zarzucił, że byłem pijany na gali, bo byłem.

Zobacz także:

Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość! Marcin Najman da mu walkę w MMA VIP?

Tak to prawda! Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość. Mowa o potencjalnej walce w organizacji Marcina Najmana – MMA VIP. Jest jeden warunek. 

Awantura podczas wywiadu! Kwieciński zaatakował byłego zawodnika… MMA VIP! [WIDEO] Widzieliście?

Alan Kwieciński nie wytrzymał podczas rozmowy z portalem TV Reklama. Zawodnik FAME MMA postanowił zwrócić uwagę uczestnikowi AlkoMaster. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany słów i rękoczynów.