MMA PLBoksSzalony trening youtubera przed walką bokserską z Benem Askrenem!

Szalony trening youtubera przed walką bokserską z Benem Askrenem!

Mają pomysły! Jake Paul pochwalił się szalonym treningiem przed starciem bokserskim z Benem Askrenem. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów siedemnastego kwietnia zmierzy się z weteranem UFC.

Paul

24-latek stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. Debiut miał miejsce w poprzednim roku. Paul wygrał dwa starcia i co ważne zakończył je przed czasem.

Szalony trening youtubera!

Jake Paul jest w świetnej formie przed starciem z Benem Askrenem. Popularny youtuber tym razem popisał się szalonym treningiem. Całe wideo poniżej.

Warto zaznaczyć, że w przygotowaniach Jake’a pomagali zawodnicy MMA. Choćby Markus Perez (12-5), który jeszcze nie tak dawno toczył pojedynki UFC. Brazylijczyk chwalił youtubera.

Było też tak w przypadku Rausha Manfio (11-3), który nie widzi szans na zwycięstwo Bena Askrena.

Robię to za darmo na siłowni (śmiech). Zrobiliśmy pięć rund samego boksu. Mieli tam sędziego, wszystko było bardzo profesjonalne. Ten dzieciak ciężko pracuje. Pracuje z nim cały zespół. Trenuje naprawdę ciężko i jest duży, więc przez cały czas musiałem być czujny. To nie było łatwo. Ciężko trenowaliśmy (…) Wierzę, że Ben Askren może przyjąć cios, ale Jake Paul ma nokautujący cios. Jeśli Askren wydzie tam, by wymieniać tylko ciosy, upadnie. Bez wątpienia. Paul ma potężną prawą rękę i staje się mądrzejszy na ringu, nie boi się niczego. Paul ma ogień, a to jest kluczowe. (…) Co powinien zrobić Askren żeby wygrać? Musi zmęczyć Jake’a Paula. Ale jak go zmęczyć, jeśli nie ma ciężkich rąk? Jak on ma go skrzywdzić? Co on zamierza zrobić? Widzę tylko jak Jake Paul wygrywa przez nokaut, lub na punkty. Jake Paul jest znacznie lepszy. Nie widzę broni, której Askren może użyć. Gdyby był wojownikiem typu Dan Henderson z potężnym ciosem, to byłaby inna rozmowa.

Zobacz także:

KSW 59: Kim jest Bombardier? Przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego!

Serigne Ousmane Dia (2-0) już w sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w Polsce. Senegalczyk wystąpi w walce wieczoru KSW 59. 44-latek zmierzy się z powracającym Mariuszem Pudzianowskim (13-7).

OFICJALNIE: Lil Masti w High League! Widzieliście jak przywitała się z fanami?

Można to już napisać oficjalnie! Lil Masti w nowej organizacji High League! Była mistrzyni FAME MMA wstępuje zatem w szeregi organizacji tworzonej przez Malika Montanę! Już niedługo jej debiut u nowego pracodawcy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis