MMA PLPrime Show MMASzalony Tańcula zdradzają: Trzech zawodników PRIME MMA ma poważną kontuzję!

Szalony Tańcula zdradzają: Trzech zawodników PRIME MMA ma poważną kontuzję!

Nie tylko Tomek Olejnik ma poważny uraz przed galą PRIME MMA 3. W ostatnim odcinku Szalony Tańcula panowie zdradzili, że z kontuzjami zmaga się także dwóch innych zawodników. O kogo może chodzić?

Szalony Tańcula zdradzają: Trzech zawodników PRIME MMA ma poważną kontuzję!
Foto: Szalony Tańcula zdradzają: Trzech zawodników PRIME MMA ma poważną kontuzję!

Pisaliśmy o tym, że Tomek Olejnik został napadnięty i pobity w Szczecinie. W związku z tym istnieje zagrożenie, że nie wystąpi na najbliższej gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu.

Zaczęło się od zaczepki słownej. Dostałem z partyzanta w łeb. Powiedziałem, żeby się uspokoili i poszedłem w drugą stronę. Podbiegli do mnie jak byłem za rogiem. Później dostałem buta na twarz, dostałem strzała z lewej i z prawej. Całość trwała 2 minuty.

– opowiedział.

Czytaj więcej: Tomek Olejnik napadnięty i pobity przed walką na PRIME! Poważny uraz twarzy! Opowiada całą historię! [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula i Szalony Reporter także poruszyli powyższą kwestię. Co więcej, prowadzący powiedzieli też, że Kamerzysta oraz Ziemowit Piast Kossakowski mają nogi w gipsie. Do gali pozostało około trzy tygodnie, bowiem odbędzie się ona 1 października w Radomiu.

Szalony Tańcula o kontuzjach przed PRIME

Szalony Reporter: Kamerzysta ma nogę w gipsie i będzie walczył z Ziemowitem, który też ma nogę w gipsie i teraz doszedł do tego Olejnik, który leży w szpitalu.

Arkadiusz Tańcula: Nie wiadomo, dlaczego. Nie wiadomo, po co, ale podobno został pobity. W internecie krążą pogłoski, że to najprawdopodobniej jego przeciwnik. Ale po co miałby go pobić przed galą, nie dostając za to pieniędzy? Byłoby to bez sensu.

Szalony Reporter: Nas to dziwi. Tam podobno są poważne obrażenia, pęknięty oczodół. Olejnik mówi, że się będzie bił na pewno.

Arkadiusz Tańcula: Jeśli ma pęknięty oczodół, to w miesiąc może mu się to nie zdążyć zrosnąć. To może zagrażać jego zdrowiu i życiu. Jeśli znów dostanie w to samo miejsce… To wszystko fajnie wygląda dopóki nie pęknie ci tutaj i będziesz miał dziurę i będą musieli ci wstawić tytanową płytkę od środka.

Nie zabrakło także uszczypliwości ze strony Tomasza Matysiaka w kierunku Jacka Murańskiego, który podobnych obrażeń nabawił się na ostatniej gali FAME 15.

Szalony Reporter: Znam takie historie pękniętych oczodołów, co na drugi dzień śniadanie jedli rano i nic nie było widać. Z oczodołami jest różnie.

Arkadiusz Tańcula: Zależy, kogo jest ten oczodół.

Szalony Reporter: I na jakim fotelu uzdrawiającym siedzi.

Cały materiał dostępny na YouTube Szalony Tańcula:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis