MMA PLFAME MMASzalony Reporter rozstaje się z FAME MMA. Walka z redaktorem Michałem Cichym coraz bliżej?

Szalony Reporter rozstaje się z FAME MMA. Walka z redaktorem Michałem Cichym coraz bliżej?

Szalony Reporter rozstaje się z organizacją FAME MMA! Popularny, ale także kontrowersyjny youtuber był obecny na trybunach gali FAME 16 w Arenie Gliwice, ale w tej organizacji na trybunach już pozostanie.

Szalony Reporter rozstaje się z FAME MMA

Youtuber w swoich mediach społecznościowych poinformował kibiców o rozwiązaniu swojego kontraktu z największą polską organizacją freakową:

“W dniu dzisiejszym moja umowa z

@famemmatv została rozwiązana za porozumieniem stron.”

Rozstanie Szalonego Reportera z FAME MMA otwiera drogę do potencjalnej walki z dziennikarzem MMA.PL Michałem Cichym. “Cichy Zadymiarz” po swoim debiucie w organizacji PRIME Show MMA, w którym wypunktował Adriana Ciosa, wyzwał bowiem właśnie Szalonego Reportera.

Możliwe więc, że do ich walki dojdzie w PRIME MMA, o ile ta organizacja dogada się z Szalonym Reporterem.

Odnośnie Reportera, to jest to zawodnik, który mógł wejść do rzymskiej klatki do walki z Jackiem Murańskim, którego wcześniej mocno obił Arkadiusz Tańcula. Było to na gali FAME 15. Walka ta jednak się nie odbyła, bowiem lekarze nie dopuścili Murana do tamtej konfrontacji.

To jak – zobaczylibyście walkę Cichy vs Szalony Reporter?

Zobacz także:

Kendall Grove liczy na rewanż z Materlą! Będzie powrót Hawajczyka do organizacji KSW?

Pomysł takiego rewanżowego pojedynku już był w przeszłości! Czy teraz pomysł drugiego ich starcia wróci niczym bumerang? Kendall Grove (24-18) chciałby stoczyć kolejną walkę w Polsce. Hawajczyk ma na myśli potencjalny rewanż z Michałem Materlą (31-9).

FAME MMA 16: Daro Lew zabiera głos w sprawie zarobków za walkę z Filipkiem! Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Popularny ”Daro Lew” w rozmowie z Super Expressem został zapytany o zarobki. Dariusz zapewnił, że ma odłożone pieniądze i mógł skupić się na treningach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis