MMA PLFAME MMASzalony Reporter ostro o Murańskich: Nie bierzmy i nie organizujmy walk z nimi! W końcu znikną!

Szalony Reporter ostro o Murańskich: Nie bierzmy i nie organizujmy walk z nimi! W końcu znikną!

Ostatni odcinek Szalonego Reportera i Arkadiusza Tańculi na kanale “Szalony Tańcula” odbił się szerokim echem. Panowie komentowali m.in. sprawę Jacka Murańskiego, który mocno zostawił znak po sobie podczas ostatniego programu FAME CAGE.

Szalony Reporter ostro o Murańskich: Nie bierzmy i nie organizujmy walk z nimi! W końcu znikną!
Foto: YouTube

Arkadiusz Tańcula i Szalony Reporter tworzą kanał komentatorski (ang. commentary), w którym wypowiadają się na bieżące tematy. W ostatnim odcinku szeroko poruszyli temat telefonu Jacka Murańskiego na FAME CAGE, w którym uczestniczyli Mateusz Murański, “Takefun” i “Franio”, prowadzącym był Sylwester Wardęga.

Szalony Reporter apeluje: nie bierzmy walk z nimi!

Według organizatorów FAME pewna granica wypowiedzi i zachowania została przekroczona podczas sytuacji na CAGE’u. Szalony Reporter i “Aroy” twierdzą tak samo. Pierwszy z nich głośno zaapelował, aby po gali FAME 15 nikt nie godził się na walkę z Murańskimi. Według niego to jedyna recepta, aby pozbyć się ich z internetu.

Oczywiście wypełnię warunki kontraktu, ale ku*wa nie chciałbym już nawet ja zarobić żadnych pieniędzy na rodzinie Murańskich. Bardzo proszę innych influencerów, żeby mieli to, ku*wa, w głowie. Jeżeli wszyscy będziemy tak robić, to oni znikną. Nie trzeba będzie żadnych hasztagów won z Murańskimi, tylko, ku*wa, nie bierzmy, nie kontraktujmy walk z nimi, nie organizujmy walk z nimi. W końcu, ku*wa, znikną!

– mówi Matysiak.

Wspomniany fragment dostępny jest w poniższym epizodzie. Rozpoczyna się w okolicach 23:27

Tańcula na gali FAME MMA 15 stoczy dwa pojedynki. Najpierw w formule MMA zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a następnie – jeżeli nic mu się nie stanie – wychodzi do rzymskiej klatki, aby dać rewanż Jackowi Murańskiemu.

Jeżeli “Aroy” byłby niezdolny do kontynuowania rywalizacji, na jego miejsce wskakuje Szalony Reporter.

FAME MMA 15 odbędzie się 26 sierpnia, w łódzkiej Atlas Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis