MMA PLFAME MMASzalony Reporter o rywalu Murańskiego: Ten kto to robi jest ch**em! Sprzedał się za pieniądze!

Szalony Reporter o rywalu Murańskiego: Ten kto to robi jest ch**em! Sprzedał się za pieniądze!

Tomasz Matysiak w rozmowie z MMA Bądź na bieżąco wypowiedział się o dzisiejszym ogłoszeniu na konferencji FAME MMA 16. Przypomnijmy, że dziś poznamy szczegóły kolejnej walki Jacka Murańskiego. ”Aroy” wyjawił, że będzie to Robert Pasut.

Murański

Matysiak miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim na ostatniej gali FAME MMA 15. Ostatecznie nie doszło do tego zestawienia. ”Szalony Reporter” zapewnia, że w lutym mógłby zmierzyć się z Murańskim za bardzo dobre pieniądze, ale postanowił odmówić.

To samo miał zrobić popularny youtuber Rafał ”Takefun” Górniak.

Szalony Reporter: Sprzedał się za pieniądze!

Padły mocne słowa! ”Szalony Reporter” wypowiedział się o przeciwniku Jacka Murańskiego. 

Nie no dramat k**wa. Nie chcę mi się gadać. Jacek myślałem, że zniknie. FAME tak powiedział Arkowi przecież Arek nie chciał brać dwóch walk na jednej gali. Uwierzcie, to były naprawdę długie negocjacje i myśleliśmy, że to będzie koniec. On obu ich zlał po dwa razy, młody niech se tam będzie, bo on jest jeszcze młodym zawodnikiem, a ze starego zawodnika już nie będzie. Myśleliśmy, że padną – że ogłaszanie tych pierdół przez starego przepadną. Mnie kuszono, żebym w lutym zawalczył z Jackiem za bardzo duże pieniądze, Takefunowi jeszcze większe i my tego nie bierzemy w imię k*rwa czego. Ja rozumiem, że ktoś może wziąć, ale ten ktoś jest ch**em. Tylko mówię, że ja poniekąd wiedziałem ja odmawiam – że ktoś może weźmie, ale jeśli ja odmawiam chorej kwoty pieniędzy, a co by mi było wejść i jedną rundę przewalczyć, ale nie! Bo ten człowiek nie ma platformy żadnej do wygłaszania swoich pierdół, gdy nie jest brany do freak fightów, bo nie ma zasięgów na social mediach. Te pierdoły jego słucha tylko Godlewska Murańska w domu. Bierzesz go na konferencje i są, to setki tysięcy osób i temu chcemy zapobiec. Jak ja sobie odejmuje od gęby czyli nie biorę tego, to ten kto to robi to jest ch**em. Nie mówię akurat, że to Pasut, ale jeżeli wziął, to się tak zda. Sprzedał się za pieniądze. 

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 13 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Co wy na to?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie 13 sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Wiemy kiedy podwójny mistrz KSW Roberto Soldic zadebiutuje w One Championship! Kto będzie rywalem?

Wszystko wskazuje na to, że wiemy już kiedy Roberto Soldic zadebiutuje w klatce azjatyckiej organizacji One Championship. Wpis, który Chorwat zamieścił w mediach społeczościowych nie pozostawia złudzeń.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis