MMA PLArek TańculaSzalony Reporter i Tańcula pojawiają się na konferencji w stroju pielęgniarzy!

Szalony Reporter i Tańcula pojawiają się na konferencji w stroju pielęgniarzy!

Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” zaskoczyli podczas drugiej konferencji FAME MMA 15. Obaj pojawili się w stroju pielęgniarzy. Mało, kiedy dochodziło do sytuacji, kiedy Jacek Murański nie może dojść do głosu. Tak też było od początku drugiego panelu.

Murański

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala FAME MMA 15 w Łodzi. Dojdzie wtedy do wyczekiwanego rewanżu Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Jeśli ”Aroy” będzie w stanie, to tego samego wieczoru stoczy drugi pojedynek z Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce.

Do pierwszej walki Jacka Murańskiego doszło na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Tańcula i Szalony Reporter mocno o Murańskim!

Nie brakowało mocnych słów. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” pojawili się w stroju pielęgniarzy. Zapewnili, że w każdym momencie będą gotowi na przetransportowanie ”Murana”. Jacek Murański szybko próbował odpowiedzieć, lecz został zakrzyczany. W końcu doszedł do głosu i zapewnił, że jest to bardzo słabe zachowanie, bowiem w Polsce dużo osób zmaga się z chorobami psychicznymi (jak depresja).

Całą konferencję zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego! Oglądaliście?

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

PRIME 3: Dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z Adrianem Ciosem już 1 października! Co wy na to?

Ten konflikt musiał znaleźć rozwiązanie w klatce PRIME SHOW MMA! Prowadzący konferencje PRIME, dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z aktorem i influencerem Adranem Ciosem na PRIME 3: Street Fighter w Radomiu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis