MMA PLFAME MMASzalony Report kupił bilety na FAME 19, ale nie wejdzie. Matysiak grzmi, a Boxdel wyjaśnia!

Szalony Report kupił bilety na FAME 19, ale nie wejdzie. Matysiak grzmi, a Boxdel wyjaśnia!

Za kilka godzin FAME MMA 19 i pojawił się nieoczekiwany problem albo może nieoczekiwany gość?

Zakaz Szalonego Reportera
Foto: Szalony Reporter/ Boxdel

Szalony Reporter rozpętał prawdziwą burzę na portalu ekscentrycznego miliardera. Matysiak kupił bilety na galę FAME MMA 19, jednak nie pojawi się dzisiaj w krakowskiej Tauron Arenie. Dlaczego? Cóż… w ostatnim czasie Szalony Reporter mocno uprzykrzał życie organizacji.

Najpierw w swoim materiale sugerował, że FAME mogło stać za atakami hakerskim na pierwszy event konkurencyjnego CLOUT, a później sprzedawał koszulki przeznaczone dla zawodników największej freakowej federacji w Europie.

Zakaz dla Szalonego Reportera!

Rano pojawiło się zdjęcie z wczorajszego ważenia, na którym możemy zobaczyć listę osób nieupoważnionych do wejścia. Na zdjęciu znaleźli się m.in. Denis Załęcki, Szalony Reporter, dziennikarz z kanału Loża Szyderców oraz streamer Kawiaq.

Ciężko było zweryfikować wiarygodność tego zdjęcia, ale wszelkie wątpliwości rozwiał Matysiak, publikując takiego tweeta:

Na wpis postanowił odpowiedzieć Boxdel, jeden z włodarzy organizacji. Michał zarzucił Szalonemu manipulację, a ponadto wstawił screen SMS-A Rafała Pasternaka do Matysiaka. W wiadomości możemy przeczytać, że FAME zwróci Tomaszowi pełną kwotę za bilety, a także podkreślenie, że freak-fighter nie powinien być zaskoczony decyzją federacji.

Szalony wstawił jeszcze swoją odpowiedź, jednak nie wnosi ona zbyt wiele do sprawy.

ZOBACZ TAKŻE: Oleinik udanie zadebiutował w boksie! 46-letni weteran UFC potrzebował zaledwie 34-sekund [WIDEO]

Ostatecznie FAME zadeklarowało, że zwróci Matysiakowi pieniądze, więc sprawa wygląda na zamknięta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis