MMA PLFAME MMASzalony pomysł FAME MMA? Trzecia walka Ferrari-Polak bez limitu czasu!

Szalony pomysł FAME MMA? Trzecia walka Ferrari-Polak bez limitu czasu!

Wczoraj podczas konferencji prasowej został poruszony temat głośnej trylogii w organizacji FAME MMA. Mowa tu o zestawieniu Amadeusza Roślika z Adrianem Polańskim.

Pojedynek ten odbył się na gali FAME MMA 7. Starcie miało być zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu, który narastał między oboma zawodnikami. Był to także rewanż za walkę na FAME MMA 4, którą przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał Polański.

Temat ten i dymy pojawią się dziś podczas specjalnego materiału, który  przyszykować postanowiła organizacja FAME MMA. W studiu pojawi się Adrian Polański, Amadeusz Roślik oraz Maksymilian Wiewiórka.

Będzie trylogia?!

Wszystko na to wskazuje, że już niedługo fani FAME MMA doczekają się trzeciego starcia pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. To nie koniec, bo jest na to szalony pomysł. Pojedynek odbyłby się bez limitu czasu.

Obaj takim rozwiązaniem są zainteresowani, bo jak widać ich ”konflikt” dalej jest aktualny i narasta.

Wracając do ich ostatniej walki – od samego początku można było wyczuć duże napięcie między oboma zawodnikami. W pierwszej rundzie byliśmy świadkami kilku mocnych stójkowych wymian, oraz próby obalenia ze strony Polaka, którą dobrze wybronił Ferrari.

Druga runda zaczęła się spokojne. “Ferrari” po kilkudziesięciu sekundach trafił potężnym prawym sierpowym. Rywal był już znokautowany, lecz Roślik mimo wszystko wyprowadził potężne kopnięcie. Nie było ono jednak legalne, gdyż rywal znajdował się już w parterze

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 10: Jest następne face to face! Don Kasjo sprawi niespodziankę? [WIDEO]

To walka, na którą czekają kibice. Już piętnastego maja dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. ”Don Kasjo” został wysłuchany i zawalczy z zawodnikiem UFC.

FAME MMA 10: Zadyma przed konferencją! Doszło do rękoczynów! [WIDEO] Widzieliście?

Za kulisami również się dzieje! Mowa o zadymie pomiędzy Jackiem Murańskim, a Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME MMA również jest w centrum całego konfliktu.