MMA PLConor McGregorSzalona reakcja Jake’a Paula na porażkę Conora! [WIDEO]

Szalona reakcja Jake’a Paula na porażkę Conora! [WIDEO]

To musiało się wydarzyć! Zaraz po zakończonej walce Conora McGregora z Dustinem Poirierem, Jake Paul wrzucił do internetu film na którym wyśmiewa występ Irlandczyka.

To nie był udany powrót do klatki. W walce wieczoru wczorajszej gali UFC 257, Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem. Był to pierwszy w karierze techniczny nokaut na Irlandczyku. Takiej okazji nie mógł przepuścić Jake Paul – kontrowersyjny youtuber, który od pewnego czasu starał się wymusić walkę na byłym mistrzu UFC.

Zaraz po zakończonym pojedynku Paul opublikował film na swoim Instagramie, w którym wyśmiał i po raz kolejny prowokował Irlandczyka,

Hej Conor mam dla ciebie 10 tysięcy dolarów. Kasa misiu, kasa (śmiech). O tak, pięćdziesiąt milionów dolarów.

Kim jest Jake Paul?

Jake Paul jest Youtuberem, który od pewnego czasu próbuje swoich sił w boksie. Amerykanin do tego stopnia stara się zwrócić na siebie uwagę, że od pewnego czasu wyzywa do walk profesjonalnych zawodników. Jak sam twierdził, swego czasu złożył Conorowi propozycję walki w boksie. Wedle ustaleń, za samo wyjście do ringu, Irlandczyk miałby zainkasować 50 milinów dolarów.

McGregor nie wykazywał zainteresowania takim pojedynkiem. Nie zniechęciło to jednak Paula do pojedynkowania się z profesjonalistami. Według informacji potwierdzonych przez Chaela Sonnena, w marcu ma dojść do starcia Paul – Ben Askren. Były mistrz Bellatora i One Championship potwierdził te doniesienia w rozmowie z portalem BJpenn.com.

Paul stoczył dotychczas dwie zawodowe walki bokserskie. W styczniu 2020 zwyciężył przez TKO z brytyjskim youtuberem Ali Esonem Gibem. W listopadzie zwyciężył z kolei z byłym zawodnikiem NBA, Natem Robinsonem.

Jak myślicie, czy Paulowi uda sie doprowadzić do upragnionej walki z Conorem McGregorem?

Zobacz także:

Kim jest Artur Binkowski! Nieznane fakty na temat zabawnego pięściarza!

To jest ciekawa historia! Artur Binkowski i jego kariera sportowa, duże problemy z prawem, walki w Polsce…

Ferrari o Don Kasjo: Szantażował mnie! Co wy na to?

Amadeusz Roślik skomentował swój konflikt z Don Kasjo. O co dokładnie chodzi? Sami zobaczcie