MMA PLNajnowszeKSWSzadziński chce rewanżu, a Rajewski chce pomścić brata! Kto będzie rywalem Wilsona Vareli?

Szadziński chce rewanżu, a Rajewski chce pomścić brata! Kto będzie rywalem Wilsona Vareli?

Wilson Varela (10-5) w sobotę na gali KSW 85 w Nowym Sączu odnotował drugie ważne zwycięstwo w polskiej organizacji. Francuz w ostatnim czasie pokazuje się z naprawdę efektownej strony. Co ciekawe w tym momencie nie brakuje zawodników, którzy chętnie zmierzą się z 28-latkiem. Po sobocie znalazło się dwóch chętnych!

Rajewski

“The Prototype” w KSW zadebiutował w kwietniu w 2022 roku, gdy przegrał przed czasem z Maciejem Kazieczko. Francuz należy do zawodników, którzy walczą często, więc było sporo walk poza organizacją KSW. Varela wrócił do Polski w maju tego roku, gdy pod koniec pierwszej odsłony znokautował Gracjana Szadzińskiego. 

Ostatni pojedynek miał miejsce w Nowym Sączu, gdy zmierzył się z kick-boxerem Łukaszem Rajewskim. ”Raju” miał swój moment w tym pojedynku, gdy trafił obrotowym kopnięciem, lecz nie wykorzystał szansy. Varela od samego początku narzucił bardzo mocne tempo. Z czasem kompletnie zdominował pojedynek, a zwycięstwo przed czasem wisiało w powietrzu. Wilson ostatecznie po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Są chętni do walki z Varelą!

Po sobotnim zwycięstwie nie brakuje chętnych do walki z reprezentantem Francji – Wilsonem Varelą (10-5).

W mediach społecznościowych gratulacje ” The Prototype” złożył Gracjan Szadziński, który przy okazji zaznaczył, że liczy na rewanż w przyszłości.

Szczere gratulacje, ale chętny jestem na rewanż z Wilsonem Varelą.

Chęć walki z Varelą wyraził również brat Łukasza – Sebastian Rajewski (12-8), który przecież jeszcze nie tak dawno walczył o tytuł w największej organizacji w naszym kraju. Rajewski w ostatnich starciach przegrał z Marianem ”Golden Boyem” Ziółkowskim oraz Salahadine Parnasse.

Wilson Varela, send me location

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis