MMA PLMarcin Najman“Syntol” w walce wieczoru MMA VIP 2! “Tą łapą zmiażdżę łeb każdemu! [WIDEO]

“Syntol” w walce wieczoru MMA VIP 2! “Tą łapą zmiażdżę łeb każdemu! [WIDEO]

“Syntol” w walce wieczoru gali MMA VIP! Jednego z bohaterów najważniejszego starcia drugiej gali organizowanej przez Marcina Najmana przedstawił sam “El Testosteron”.

Gala MMA VIP ma odbyć się w trzeci weekend czerwca, czyli 19 dnia tego miesiąca, tuż przed początkiem lata. “Syntol” czyli Szymon Komandos.

“Syntol” w walce wieczoru MMA VIP 2! “Tą łapą zmiażdżę łeb każdemu! [WIDEO]

Sam “Syntol” tak zapowiedział swój występ na MMA VIP, który będzie dla niego debiutem w walce w formule mieszanych sztuk walki:

“Tą łapą zmiażdżę łeb każdemu przeciwnikowi. Jestem w stanie zagwarantować, że ta łapa rozwala każdą czaszkę.” – stwierdził.

Rywala dla “Syntola” mamy poznać jeszcze w tym tygodniu.

Będziecie oglądać galę MMA VIP 2?

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!