MMA PLUFCSyn próbował wystraszyć Alexa Pereirę wracającego do domu. Szybko tego pożałował [WIDEO]

Syn próbował wystraszyć Alexa Pereirę wracającego do domu. Szybko tego pożałował [WIDEO]

Były mistrz wagi średniej UFC, a obecnie jeden z czołowych kandydatów na pretendenta do pasa dywizji półciężkiej – Alex Pereira był blisko stoczenia kolejnej walki w miniony weekend. Otóż syn Brazylijczyka próbował go wystraszyć, kiedy ten wracał wieczorem do domu. Alexa Pereirę jednak żart nie rozbawił, a jego syn szybko swojego pomysłu pożałował.

Syn próbował wystraszyć Alexa Pereirę

Wideo z nagrania, za którym stoi jego syn oraz małżonka Alexa Pereiry pojawiło się w mediach społecznościowych. Widać na nim, jak “Poatan” wraca do swojego domu, zapala światło i wprost na niego wyskakuje człowiek przebrany w kostium.

Człowiekiem tym był syn Brazylijczyka, ale w pierwszej chwili Pereira zachował czujność i gotowość do obrony.

Syn próbował wystraszyć Alexa Pereirę wracającego do domu. Szybko tego pożałował

Alex Pereira po wszystkim wyraźnie nie był zadowolony z pomysłu, na jaki wpadł jego syn. Wszystko bowiem przez to, że nieświadomie mógł go uderzyć, co mogłoby skończyć się poważnymi obrażeniami.

Zobaczcie zresztą sami jak to wyglądało:

Alex Pereira to utytułowany kickbokser, który zdobył pas mistrzowski wagi średniej UFC pokonując swojego “odwiecznego” rywala Israela Adesanyę. Po przegranej w rewanżu z Nigeryjczykiem, “Poatan” zdecydował się na przenosiny do dywizji półciężkiej UFC.

W tej kategorii wagowej ma już za sobą jedną walkę. Pod koniec lipca tego roku wygrał niejednogłośnie na punkty z Janem Błachowiczem, zgłaszając tym samym swoją kandydaturę do walki o mistrzowski pas wagi półciężkiej, który obecnie jest zwakowany i nie posiada czempiona.

Wracając do żartu, który wymyślił syn Alexa Pereiry – Wam się taka zabawa podoba czy to igranie z poważnym pobiciem w przypadku, gdyby Brazylijczyk potraktował żartownisia jako potencjalne realne zagrożenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis