MMA PLKSWSylwia Juśkiewicz dołącza do KSW! “Już nie mogę się doczekać walki”

Sylwia Juśkiewicz dołącza do KSW! “Już nie mogę się doczekać walki”

Już 10 października podczas KSW 55 Juśkiewicz zadebiutuje w okrągłej klatce największej organizacji MMA w Europie. Będzie to jej powrót do zawodowych startów po ponad dwuletniej przerwie.

Moi kochani, oficjalnie podpisałam kontrakt z organizacją KSW. Na gali KSW 55 zadebiutuję i po raz kolejny zobaczycie mnie w klatce. Jestem bardzo szczęśliwa, bo już nie mogę się doczekać walki.

Juśkiewicz rozpoczęła zawodową karierę w 2012 roku od porażki z Joanną Jędrzejczyk. Później po serii pięciu zwycięstw dostała szansę walki na Rizin, podczas której przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Kanną Asakurą. Swój ostatni pojedynek, Juśkiewicz stoczyła na gali TKO 43, gdzie wygrała na punkty z Alyssą Krahn. Tym razem 25 latka zmierzy się z Karoliną Wójcik, dla której również będzie to debiut w KSW.

Obie panie zasilą kategorię słomkową KSW, która od czasu zwakowania pasa przez Karolinę Kowalkiewicz nie miała jeszcze mistrzyni.

Co jeszcze czeka nas na KSW 55?

Gala KSW 55 odbędzie się 10 października. W walce wieczoru Mamed Khalidov zawalczy o pas kategorii średniej z mistrzem KSW Scottem Askhamem. Będzie to rewanż za pojedynek na gali KSW 52, w którym górą był Brytyjczyk.

Na najbliższej gali odbędzie się dziewięć walk, jednak póki co poznaliśmy tylko dwa zestawienia. Kogo chcielibyście zobaczyć w pozostałych starciach ?

Zobacz także:

Jan Błachowicz przed walką o pas UFC: Będę potrzebował waszego wsparcia!

26 września dojdzie, zdaniem wielu, do najważniejszego pojedynku w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz z apelem do fanów

Walka wieczoru KSW 55 – jest zapowiedź pojedynku Scott Askham vs Mamed Khalidov 2

Walka wieczoru nadchodzącej gali KSW 55 zainteresuje Was jeszcze bardziej! Oficjalna zapowiedź walki wieczoru KSW 55