MMA PLCiekawostkiSylwester Wardęga zarobił krocie na PPV z FAME MMA! Sześciocyfrową kwotę przeznaczy na karmę dla zwierząt!

Sylwester Wardęga zarobił krocie na PPV z FAME MMA! Sześciocyfrową kwotę przeznaczy na karmę dla zwierząt!

Foto: Facebook/ Wardęga

Sylwester Wardęga zarobił krocie na sprzedaży z reflinków PPV na galę FAME MMA 9, na której wziął udział. Popularny Youtuber wykazał się też szlachetnym gestem. Całą – najprawdopodobniej sześciocyfrową (!) – kwotę przeznaczy na karmę dla psów i kotów zamieszkujących schroniska.

Przypominamy, że na gali FAME MMA 9 Sylwester Wardęga przegrał z Kacprem “Blonsky” Błońskim przez poddanie w pierwszej rundzie. Choć starał się on stwarzać zagrożenie rywalowi, to Blonsky pewnie wykorzystał przewagę warunków fizycznych i szybkości, najpierw mocno dewastując twarz Wardęgi, a potem poddając go duszeniem zza pleców.

Sylwester Wardęga zarobił krocie na PPV z FAME MMA! Sześciocyfrową kwotę przeznaczy na karmę dla zwierząt!

Wardęga nie ma jednak nad czym rozpaczać. Choć w klatce zanotował porażkę, to pobił rekord… w sprzedaży PPV z własnych reflinków! Wcześniejszym rekordzistą był Marcin Dubiel, który przed walką z Blonskym sprzedał prawie 30 tys. PPV z dedykowanego linku.

Sylwester Wardęga w oficjalnym filmie opublikowanym na Youtube zapowiedział, że całą kwotę, jaką uzyska od FAME MMA za sprzedaż PPV przeznaczy na karmę dla zwierząt w schroniskach.

A będzie to ogromna kwota!

“Tak jak powiedziałem, pieniądze z reflinków za walkę w FAME MMA przeznaczę na zakup karmy dla zwierząt i psiakobusem będę woził tę karmę po schroniskach. To będzie karma dla psów i dla kotów. Jeśli śledzicie na Instagramie, to wiecie, że udało się pobić rekord sprzedaży z reflinków. I to grubo udało się go pobić. Poprzedni rekord wynosił poniżej 30 tysięcy, a nam się udało sprzedać tych PPV ponad 48 tysięcy. Da to kwotę nawet sześciocyfrową, około 120 tysięcy złotych.”

Zobacz także:

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!