MMA PLFAME MMASylwester Wardęga w FAME MMA! Właściciel potwierdza walkę youtubera!

Sylwester Wardęga w FAME MMA! Właściciel potwierdza walkę youtubera!

Foto: Facebook/ SA Wardęga

Sylwester Wardęga w FAME MMA! Poznańska organizacja walk celebrytów potwierdziła słowami jednego z właścicieli podpisanie kontraktu na walkę w klatce w wykonaniu twórcy kanału SA Wardęga.

Informację o zakontraktowaniu Wardęgi przez FAME MMA w programie u Andrzeja Kostyry przekazał jeden z właścicieli organizacji – Krzysztof Rozpara.

Potwierdził on, że Wardęga wystąpi najprawdopodobniej na jednej z najbliższych gal FAME MMA.

Sylwester Wardęga w FAME MMA! Właściciel potwierdza walkę youtubera!

Sylwester Wardęga to twórca filmów internetowych. Jego kanał na youtube subskrybuje ponad 3,6 miliona osób. Spełnia on wszystkie marketingowe warunki do tego, by zainteresowało się nim FAME MMA.

Nie wiadomo na której gali Wardęga wystąpi, ale najpewniej nie będzie to gala FAME MMA 9, która odbędzie się już 6 marca.

O FAME MMA 9:

FAME MMA 9 odbędzie się 6 marca. Miejsce wydarzenia oraz to, czy będzie ona dostępna dla kibiców nie jest jeszcze znane. Wszystko zależy bowiem od rozwoju sytuacji pandemicznej w naszym kraju.

W karcie walk wydarzenia znajduje się już kilka nazwisk.

Na ostatniej gali potwierdzono pojedynek o mistrzowski pas FAME MMA między Marcinem Malczyńskim a Jakubem “Kubańczykiem” Flasem.

Na dodatek w rozpisce znajduje się miejsce dla rapera – Patryka “Kizo” Wozińskiego. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Na FAME MMA 9 zobaczymy także Karolinę Brzuszczyńską, czyli “Way of Blonde”, która miała wystąpić na poprzedniej gali, ale wówczas nie zakontraktowano dla niej na czas rywalki. Teraz będzie miała okazję zaprezentować się fanom FAME MMA.

W rozpisce FAME MMA 9 znajdują się także: Patryk Domke, Arkadiusz Tańczula i Mateusz Murański. Tańcula i Murański mają skrzyżować ze sobą rękawice.

O kolejnych zestawieniach na galę FAME MMA 9 będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Don Kasjo zdradził za jaką kwotę zgodzi się na rewanż z Najmanem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Najman vs Kasjusz Życiński II? Popularny ”Don Kasjo” zdradził za jaką kwota go przekona.

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia.

Amanda Nunes vs Megan Anderson przełożone! Jest nowa data starcia o pas UFC!

Starcie Amanda Nunes vs Megan Anderson oficjalnie przełożone! Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi piórkowej, który jest w posiadaniu Brazylijki.