MMA PLFAME MMASylwester Wardęga udowodnił, że Adrian Polański kłamie! ”Polak” był zakłopotany! [WIDEO]

Sylwester Wardęga udowodnił, że Adrian Polański kłamie! ”Polak” był zakłopotany! [WIDEO]

Wczoraj odbył się specjalny cage przed galą FAME MMA 13. Gościem Sylwestra Wardęgi (prowadzącego) był Adrian Polański, Dawid Malczyński oraz Jakub ”Japoczan” Piotrowski. Oczywiście nie brakowało tematu ”afery budowlanej”. Wydaje się, że ten temat będzie jeszcze wracały przy drugiej konferencji oraz ”face to face” pomiędzy Polakiem, a Ferrarim.

Polak

Dwudziestego szóstego marca w Gliwicach dojdzie do wyczekiwanej trylogii pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Zawodnicy zmierzą się w formule „No Time Limit” – jedna runda, do upadłego!

Wardęga złapał Polaka na kłamstwie!

Podczas wczorajszego ”cage’a” Sylwester Wardęga złapał na kłamstwie Adriana Polańskiego. Okazało się, że Wardęga ma wideo z ”afery budowlanej”, a ”Polak” kłamał w jego materiale.

Polański zapewniał, że nie ma go na tym wideo, a całą sytuację kamerowała dziewczyna. Okazało się to kłamstwem. Polański w pewnym momencie był mocno zakłopotany i próbował jakoś wybrnąć z całej sytuacji.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis