MMA PLCage WarriorsSylwester Miller zawalczy o pas Cage Warriors! Rywalem niepokonany Anglik

Sylwester Miller zawalczy o pas Cage Warriors! Rywalem niepokonany Anglik

Foto: Facebook/ Sylwester Miller

Sylwester Miller zawalczy o pas mistrzowski organizacji Cage Warriors! Polak stanie przed wielkim wyzwaniem w zawodowej karierze, bowiem zmierzy się z niepokonanym Anglikiem.

O kolejnej walce Sylwestra Millera opinię publiczną poinformował menadżer zawodnika – Artur Ostaszewski.

Sylwester Miller zawalczy o pas Cage Warriors! Rywalem niepokonany Anglik

Sylwester Miller już 19 marca zmierzy się z Jackiem Cartwrightem. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi koguciej.

Sylwester Miller wygrał siedem z ostatnich ośmiu pojedynków. Polak znajduje się w serii dwóch wygranych. Najpierw na gali Armia Fight Night 7 poddał w pierwszej rundzie Dawida Pasternaka, a potem na Babilon MMA 13 wypunktował Piotra Kamińskiego.

Jego najbliższy rywal – Jack Cartwright jest niepokonany w zawodowych startach, notując rekord 9-0. W 2020 roku Anglik stoczył dwa wygrane pojedynki. Cartwright aż siedem ze swoich dziewięciu zwycięstw wygrał w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs Adesanya – cały odcinek online [WIDEO]

W sieci pojawił się cały odcinek najnowszego dokumentu “Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. W materiale zobaczymy wprowadzenie do trzech walk mistrzowskich nadchodzącej gali.

Don Kasjo ostro o Normanie Parke: Chciał się podlizać, żeby dostać mniejsze baty w ringu! [WIDEO]

Popularny ”Don Kasjo” jest pewny swego! Organizacja FAME MMA spełniło warunek Kasjusza Życińskiego. Jego następnym przeciwnikiem będzie zawodnik z UFC. Ponadto jest do wyjaśnienia konflikt!

Wardęga zdradził sprzedaż PPV na FAME MMA 8! Ogromna liczba, ogromna kasa!

Popularny youtuber Sylwester Wardęga zdradził sprzedaż PPV na galę FAME MMA 8! W jednym ze swoich ostatnich materiałów, twórca kanału WATAHA-Krulestwo podał liczbę sprzedanych PPV na ostatnią galę FAME MMA, którą promowały starcia: Blonsky vs Dubiel oraz Najman vs Don Kasjo.