MMA PLarmia fight nightSylwester Miller z kolejną szansą na mistrzowską szablę na gali Armia Fight Night 11

Sylwester Miller z kolejną szansą na mistrzowską szablę na gali Armia Fight Night 11

Foto: Armia Fight Night

Starszy szeregowy Sylwester Miller (10-4) po raz kolejny przed szansą zdobycia Mistrzowskiej Szabli!

Wielkie serce do walki pokazał Sylwester Miller na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona. Na dziesiątej gali AFN Miller dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej. Przypomnijmy, że na gali AFN  z numerem 5 w Łomży w kwietniu 2019 roku Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna. W marcu 2021 Miller walczył również o pas mistrzowski organizacji Cage Warriors – przegrał jednak przez dyskwalifikację z Jackiem Cartwrightem. Jak głosi słynne powiedzenie: „Do trzech razy sztuka” – reprezentant WCA Fight Team oraz Legia Fight Club jest niezwykle mocno zdeterminowany, aby pokazać wszystkim, kto jest mistrzem. Tym razem ma w planach zrobić to tak, by nikt nie miał wątpliwości!

Kogo powita w klatce Starszy szeregowy Sylwester Miller na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ w walce o najważniejsze trofeum? O tym dowiecie się już niedługo!

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Armia Fight Night.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!

Złoto dla Polski. Magomedmurad Gadżijew mistrzem świata w zapasach!

Zapaśnik AKS Magomedmurad Gadżijew wywalczył tytuł mistrza świata w stylu wolnym. Piotrkowski zawodnik podczas turnieju w Oslo triumfował w wadze 70 kg. To największy sukces w jego karierze i jedno z największych osiągnięć w historii piotrkowskich zapasów.