MMA PLCage WarriorsSylwester Miller walczy o pas Cage Warriors: Za nim pełne agresji spotkanie twarzą w twarz z rywalem [WIDEO]

Sylwester Miller walczy o pas Cage Warriors: Za nim pełne agresji spotkanie twarzą w twarz z rywalem [WIDEO]

Nasz rodak, Sylwester Miller walczy o pas mistrzowski organizacji Cage Warriors. Polak zmierzy się z niepokonanym przeciwnikiem – Jackiem Cartwrightem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi koguciej.

Za zawodnikami jest już oficjalne ważenie i spotkanie twarzą w twarz. Zaznaczmy, że spotkanie to było pełne wojennej atmosfery. Gala Cage Warriors, na której dojdzie do tego starcia odbędzie się już jutro, tj. 19 marca w Londynie.

Sylwester Miller walczy o pas Cage Warriors: Za nim pełne agresji spotkanie twarzą w twarz z rywalem

Sylwester Miller wygrał siedem z ostatnich ośmiu pojedynków. Polak znajduje się w serii dwóch wygranych. Najpierw na gali Armia Fight Night 7 poddał w pierwszej rundzie Dawida Pasternaka, a potem na Babilon MMA 13 wypunktował Piotra Kamińskiego.

Jego przeciwnik – Jack Cartwright jest niepokonany w zawodowych startach, notując rekord 9-0. W 2020 roku Anglik stoczył dwa wygrane pojedynki. Cartwright aż siedem ze swoich dziewięciu zwycięstw wygrał w pierwszej rundzie.

Brytyjczyk przed walką z Polakiem jest niezwykle pewny siebie, o czym świadczy poniższe spotkanie twarzą w twarz:

Zobacz także:

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci! Też tak sądzicie?

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!