MMA PLarmia fight nightSylwester Miller w walce wieczoru Armia Fight Nigt 9

Sylwester Miller w walce wieczoru Armia Fight Nigt 9

Sylwester Miller w walce wieczoru gali Armia Fight Night 9! Pojedynek z udziałem zawodowego żołnierza będzie miał rangę starcia o mistrzowską szablę!

Potwierdzenie udziału Sylwestra Millera w walce wieczoru nadchodzącej gali Armia Fight Night w miediach społecznościowych zamieścił organizator.

Sylwester Miller w walce wieczoru Armia Fight Nigt 9

Gala AFN 9 odbędzie się 22 stycznia. Transmisja z wydarzenia na TVP Sport.

Sylwester Miller w walce wieczoru Armia Fight Night 9 o tytuł Mistrzowskiej Szabli💣 22 stycznia do klatki Armia Fight Night po raz kolejny wejdzie szeregowy Sylwester Miller ‼️

Żołnierz 1 Warszawska Brygada Pancerna, wielokrotny Mistrz Wojska Polskiego w Walce Wieczoru zawalczy o Mistrzowską Szablę ‼️⚔️ Ładowniczy czołgu Leopard ostatnią walkę dla AFN stoczył podczas Bogdanka Armia Fight Night 7, gdzie błyskawicznie rozprawił się z Dawidem Pasternakiem przez duszenie.

Swoje ostatnie zwycięstwo odniósł podczas gościnnego występu na gali Babilon gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Piotra Kamińskiego.Początkowo o Mistrzowską Szablę Miller swoją walkę stoczyć miał na Minutor Energia Armia Fight Night 8. Kontuzja wykluczyła go z tego pojedynku.

Teraz wraca głodny zwycięstwa.

Z kim chcielibyscie zobaczyć Millera w klatce ?

Transmisja na TVP Sport‼️

💣 Sylwester Miller w walce wieczoru Armia Fight Night 9 o tytuł Mistrzowskiej Szabli💣22 stycznia do klatki Armia Fight…

Posted by ARMIA FIGHT NIGHT on Tuesday, December 8, 2020

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot wskazuje zawodnika kategorii lekkiej, który robi na nim duże wrażenie!

Jeszcze w tym roku dojdzie do świetnie zapowiadającej się walki w kategorii lekkiej. Mateusz Gamrot (17-1) wskazuje fightera, który robi na nim duże wrażenie. Charles Oliveira (29-8), bo o nim mowa zmierzy się z Tonym Fergusonem (25-4) już dwunastego grudnia.

Mańkowski: Chcę pokazać się lepiej niż McGregor! Tak będzie?

Borys Mańkowski zmotywowany przed grudniowym starciem. Do walki z Arturem Sowińskim dojdzie na KSW 57 już dziewiętnastego grudnia