MMA PLarmia fight nightSylwester Miller vs. Oleksii Polishchuck 2 o mistrzowską szablę na Armia Fight Night 13

Sylwester Miller vs. Oleksii Polishchuck 2 o mistrzowską szablę na Armia Fight Night 13

Starszy szeregowy Sylwester Miller vs Oleksii Polishchuck 2! Rewanż o Mistrzowską Szablę zobaczymy już 18 czerwca!

Sylwester Miller vs. Oleksii Polishchuck
Foto: Armia Fight Night

Na gali AFN  z numerem 13 dojdzie do ponownej konfrontacji w wadze koguciej – Sylwester Miller oraz Oleksii Polishchuk po sześciu miesiącach od pierwszej walki raz jeszcze pójdą w bitewne tany, aby ostatecznie rozstrzygnąć, kto powinien zasiąść na tronie swojej dywizji.

Rywal ładowniczego czołgu Leopard 2a5 w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej reprezentuje MMA Team Tczew – Oleksii Polishchuk, którego mogliśmy podziwiać między innymi w klatce na gali EFM Show 1 w kwietniu 2021 w drugiej rundzie starcia zwycięsko wyszedł z boju z Islamem Mayrasultanovem.  Przed tym pojedynkiem passę pięciu wygranych z rzędu przerwał Ukraińcowi Polak  Mariusz Joniak na gali FEN 27, wygrywając z nim decyzją arbitrów po walce na pełnym dystansie.  Poza tym tylko Pavel Demidenko i Dmytro Predebaylo byli w stanie zagrozić zawodnikowi z Ukrainy.

Miller trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki oraz Legia Fight Club  pokazał wielkie serce do walki na jubileuszowej edycji gali w lipcu ubiegłego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona –  dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej. Przypomnijmy, że na gali AFN  z numerem 5 w Łomży w kwietniu 2019 roku Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna.

Starszy szeregowy Miller pomagał w przygotowaniach do obrony tytułu obecnie panującemu Mistrzowi KSW wagi koguciej – Sebastianowi Przybyszowi – to bez wątpienia miało wpływ na wzmocnienie jego umiejętności. Oleksii zaś jest mocno zdeterminowany, aby przypieczętować swoje zwycięstwo – pierwsze starcie panów w listopadzie roku ubiegłego zakończyło się jego zwycięstwem, walka straciła jednak rangę mistrzowską, ponieważ zawodnik nie wypełnił limitu wagowego.

Szykuje się niezwykle emocjonujący bój! O tym, kto opuści klatkę jako pełnoprawny Mistrz AFN kategorii koguciej dowiemy się już 18 czerwca!

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami

Aleksandar Rakić pewny siebie przed walką z Błachowiczem: To na co liczę, to nokaut w pierwszej rundzie!

Aleksandr Rakić (14-2) ma duży szacunek do Jana Błachowicza (28-9), ale… jest pewny swego! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w sobotę w Las Vegas. ”Cieszyński Książę” w walce wieczoru będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Niewykluczone, że zwycięstwo w dobrym stylu zapewni podopiecznemu Roberta Jocza ponowną walkę o mistrzowski tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis