MMA PLCage WarriorsSylwester Miller przegrał na Cage Warriors 121! Polak faulował niepokonanego mistrza uderzeniami głową [WIDEO]

Sylwester Miller przegrał na Cage Warriors 121! Polak faulował niepokonanego mistrza uderzeniami głową [WIDEO]

Niestety, Sylwester Miller przegrał na Cage Warriors 121. Polak walczył o pas mistrzowski w kategorii koguciej z niepokonanym jak dotąd Jackiem Cartwrightem.

Szkoda tego pojedynku, bowiem Polak był bardzo blisko wygranej. Po początkowych kłopotach, razem z rozwojem wydarzeń w oktagonie zaczął przejmować inicjatywę i dominował nad swoim przeciwnikiem.

Sylwester Miller przegrał na Cage Warriors 121! Polak faulował niepokonanego mistrza uderzeniami głową

Niestety, Miller kilkukrotnie otrzymywał upomnienia za uderzenia głową. Polak w parterze brał zamachy, chcąc wzmocnić siłę ciosu. Pod wpływem naporu uderzał przeciwnika głową. Sędzia interweniował, dawał Millerowi ostrzeżenia, ale w czwartej rundzie, po kolejnym takim faulu przerwał pojedynek.

Jack Cartwright został zatem dalej panującym mistrzem wagi koguciej Cage Warriors, a Polak wraca do kraju zdyskwalifikowany.

Zobacz także:

Zapowiedź KSW 59. “Pudzian” i “Bombardier” gwiazdami wieczoru. Racić i Przybysz o pas

Trzecia fala pandemii koronawirusa nie zatrzymała Konfrontacji Sztuk Walki. W sobotę 20 marca w Łodzi odbędzie się druga tegoroczna gala najlepszej polskiej organizacji MMA. W walce wieczoru KSW 59 do klatki wróci Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z senegalskim “Bombardierem”, Serigne’em Ousmane’em Dią.

TJ Dillashaw wraca do oktagonu! Wystąpi w eliminatorze do walki o pas

Walką wieczoru jednej z majowych gal UFC będzie eliminator do walki o pas w kategorii koguciej. Wystąpi w nim wracający po dwuletniej karencji były mistrz TJ Dillashaw, który zmierzy się z czołowym obecnie zawodnikiem dywizji.

Typowanie redakcyjne #236: KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

Zapraszamy na dwieście trzydziestą szóstą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 58, która odbędzie się bez udziału publiczności w studio.