MMA PLBez kategoriiSylvia:W przyszłości chciałbym wrócić do UFC!

Sylvia:W przyszłości chciałbym wrócić do UFC!

sylvia_682x400_376168a.jpg

Zapraszam na najnowszy wywiad z Timme Sylvią, którego udzielil serwisowi MMAjunkie. Tim wypowiada się między innymi na temat: Affliction, Adrenaline MMA, UFC oraz walki z Fedorem.

Jesteś na dwa tygodnie przed walką z Fedorem Emelianenko, jak zdrowie? Niepokoi Cię coś przed tym pojedynkiem?
Czuje się świetnie. Nie mam żadnych problemów. Operację pleców, miałem już jakiś czas temu i całkowicie się powiodła. Czuję sie dobrzę i nic nie sprawia mi problemów.

Trenując do tej walki zmieniłeś bardzo swój plan treningowy? Ćwiczysz, coś czego wcześniej nie praktykowałeś, a może Ci pomóc w walce?
Jasne, są rzeczy które sie trenuje specjalnie pod danego przeciwnika, ale na razie nie będę się rozdrabniał na ten temat.

Większość swojej kariery walczyłeś w klatkach, w Affliction będziesz walczył w ringu. Trenujesz w ringu do tej walki?
Nie, nie trenuje w ringu. Obecnie nie trenuje na żadnej z tych rzeczy, Nie trenuje w klatce ani w ringu, ale ćwiczę rzeczy dzięki którym będę mógł stworzyć sobie przewagę w walce. Z moimi umiejętnościami i zaparciem powinno mi się to przydać. Z moją wagą, wątpię by Fedor mógł przytrzymać mnie przy linach.

Oglądasz taśmy ze starymi walkami Fedora?
Trochę oglądam, ale większość jego walk oglądałem na bierząco.

Gdybyś zwyciężył, będziesz dalej walczył dla Affliction, czy może zwiążesz się bardziej z Adrenaline MMA?
Na razie kontrakt z Affliction mam podpisany na trzy walki, co do Adrenaline MMA to nie mam tam wyznaczonego limitu walk. Jest to dla mnie dobre. W Affliction mam super pieniądze, a do tego mogę walczyć raz w miesiącu, gdy wszystko idzie dobrze. Będę walczył dla Adrenaline MMA we wrześniu. Daje mi to szansę na dobre walki, i parę pojedynków rewanżowych.

Twoja walka 19 lipca będzie o pas wagi ciężkiej World Alliance of Mixed Martial Arts (WAMMA). Słyszałem, że będzie to walka pięcio rundowa.
Tak zgadza się. To walka pod WAMMA I będzie trwała pięć rund.

Jak walka o pas WAMMA odnosi się do twojej przyszłości?
Jeśli zdobędę pas, w przyszłości będę go bronił pod szyldem Affliction. Organizacja ta ma siedmiu z 10 najlepszych zawodników wagi ciężkiej świata. Sądzę, że walki w Adrenaline MMA nie będą o żadne tytuły.

Jak myślisz, czy ta walka wpłynie jakoś na Ciebie? Jeśli pokonasz Fedora, będziesz się uważał za nr. 1 wagi ciężkiej na świecie?
Wiesz… nie wiem. Ciężko powiedzieć. Na pewno walczyłem z 10 czołowymi fighterami wagi ciężkiej na świecie. Co mogę Ci powiedzieć, pierwsza piątka fighterów wagi ciężkiej ma bardzo podobne umiejętności, więc wszystko jednej nocy może się pozmieniać.

Podchodzisz do tej walki jako słabszy zawodnik. Miałeś jakąś walkę w którą bardziej przeżywałeś? Masz jakieś miejsce gdzie przygotowujesz się psychicznie do walki? Denerwujesz się przed tą walką?
Absolutnie, Jestem pod wielką presją. Jeśli przegram, wszyscy pomyślą:” Przecież I tak by przegrał.” Ale gdy wygram będzie świetnie.

Affliction prowadzi bardzo agresywną kampanie reklamową włączając w to Cebie i innych zawodników ze swojej rozpiski. Wiem, że utrzymujesz stałe stosunki z niektórymi mediami oraz fanami.
Jest dobrze. Jest lepiej od kąd zostałem zoperowany, i od kiedy mam nowego trenera od boksu. Był już ze mną od kilku moich wcześniejszych walk. Mój wcześniejszy trener boksu miał tylko jeden cel – wygrana, obojętne mu było jak to się stanie. Nowy trener opracował o wiele bardziej agresywny styl, którego mogę używać. Fani chcą podziwiać moje walki, a ja chce im pokazać, że mogę dać widowiskową walke.

Opuściłeś UFC w dobrym momencie. Jak myślisz, wrócisz tam jeszcze?
Kocham tą organizacje, jest to interesująca sytuacja. Walczyłem o tytuły osiem razy. Nadszedł czas na zmiany. Teraz jestem w Adrenaline MMA oraz Affliction. Affliction ma siedmiu z 10 najlepszych fighterów wagi ciężkiej na świecie, a ja chce walczyć z najlepszymi. W przyszłości chciałbym wrócić do UFC .

Pozdrawiam wszystkich.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis