MMA PLBez kategoriiŚwieżutki wywiad z Ignashovem !

Świeżutki wywiad z Ignashovem !

alexey_ignashov_b1.jpg

Wywiad w środku

BR : Słyszeliśmy, że 5 października masz walczyć w Holandii z Biernem Bregy. Jak idą przygotowania do tej walki ?

AI : Właściwie, to Dixon ( McIver ) zadzwonił do mnie z taką propozycją. Ale z tego co już zdążyłem się nauczyć on i Henk poczynili jakieś postanowienia już dawno temu, dużo wcześniej niż Dixon mnie zapytał o chęć walki.BR : Więc nikt się z Tobą nie kontaktował w sprawie tej walki ? Nie miałeś propozycji podpisania kontraktu ? AI : Dixon był jedyną osobą, z którą w tej sprawie rozmawiał Henk, ale muszę się dowiedzieć więcej, żeby nie było żadnych nieporozumień, kiedy pojadę do Holandii.BR : Ale jesteś zadowolony z okazji do walki w Holandii ?

AI : Oczywiście, że tak. Ale muszę jak najszybciej dać Holendrom znak, że Dixon już mnie oficjalnie nie reprezentuje.

BR : Więc kto jest teraz Twoim menadżerem ? Kto zajmuje się tymi wszystkimi sprawami ?

AI : Narazie radzimy sobie z Lolo ( trenerem ) sami. Jeśli ktoś chce zaproponować walkę, może kontaktować się bezpośrednio z Lolo lub ze mną.

BR : Ostatnio wiele mówi się, że powinieneś przeprowadzić się z Australii na kontynent, żeby być bliżej tego wszystkiego co się dzieje w Europie. Skomentujesz to ?

AI : Dixon i Sergei ( mój były management ), sugerowali że pownienem przeprowadzić się do Europy i trenować w Hardcore i działać pod ich szyldem, ale ja wolę zostać tutaj w Nowej Zelandii i trenować z Lolo. Nie wątpię, że w Hardcore są świetni trenerzy i jest z kim posparować, ale tu nie chodzi o kraj, tylko o mnie samego. W Nowej Zelandii mogę się bardziej skupić na moim głównym marzeniu, zwycięstwie w K-1 GP.

BR : Więc Lolo, jest w tej chwili dla Ciebie kluczową postacią ?

AI : Lollo, Spike, Isi, Mika i wszyscy inni z Balmoral Lee Gar gym, są dla mnie pomocą i wsparciem, ale tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie ode mnie. Mój los jest w moich rękach.

BR : Więc podoba Ci się Nowa Zelandia i jesteś zadowolony z pobytu tutaj ? Zostaniesz tu ?

AI : Tak, uwielbiam Nową Zelandię, chciałbym tu zostać i mam nadzieję przywieźć tytuł K-1 GP spowrotem do Nowej Zelandii.

BR : Wiele osób mówi, że już nie ma starego dobrego Red Scorpiona, ale nadal wszyscy są zainteresowani Twoją osobą i masz wiele propozycji walk. Dlaczego walczysz tak mało ?

AI : Właściwie, teraz to już jestem głodny walki. Było trochę kłopotów, bo ktoś w Europie chciał ustawić mi dwie walki w maju i w czerwcu, ale skontaktowali się ze złą osobą, a ta osoba nie przekazała ani Lolo ani mi informacji o tych walkach, więc to nie było tak, że odmawiałem walk. Poprostu o nich nie wiedziałem. Oczywiście, że nie ma już “starego Iggiego”. Jest nowy, mądrzejszy i dzięki treningow w Nowej Zelandii, silniejszy i zwrotniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Nie zapominajcie, że mam dopiero 30 lat.

BR : Kiedy dojdzie do walki z Bregym. Potraktujesz ją jako zemstę, za przegrany pojedynek na punkty ?

AI : Jeśli będę walczył z Bregym to tylko dlatego, że potrzebuję dobrych przeciwników, żeby odbudować swoje imię. Nie interesuje mnie przeszłość. Interesuje mnie przyszłość i to dokąd zmierzam.

BR : Powiesz na koniec coś od Siebie ?

AI : Chciałbym powiedzieć wszystkim promotorom : Jeśli chcecie, żebym walczył na Waszym show, kontaktujcie się z moim trenerem Lolo lub bezpośrednio ze mną. Nie kontaktujcie się z Dixonem McIverem. Acha i uwielbiam czytać Rogue Magazin ! Wszyscy powinni go czytać. Dziękuję, że ze mną pogadaliście i dzięki za wsparcie !

Źródło : Rogue Magazine
Tłumaczenie : Perfekt-TV – RoughBoy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis