MMA PLBellatorŚwietna wiadomość! Gala z udziałem Klebera Erbsta na żywo w aplikacji i na stronie TVP Sport!

Świetna wiadomość! Gala z udziałem Klebera Erbsta na żywo w aplikacji i na stronie TVP Sport!

Mamy świetną wiadomość przed sylwestrową galą Bellator MMA vs Rizin FF. Wydarzenie z Saitamy będzie transmitowane na żywo na stronie oraz aplikacji TVP Sport – o czym poinformował Patryk Prokulski. Przypomnijmy, że wysoko w karcie pojawi się były mistrz KSW – Kleber Koike Erbst (31-5-1).

Kleber

W main evencie zobaczymy starcie efektownego AJ McKee Jr. (19-1) z świetnym grapplerem Roberto De Souzą (14-1). Nie zabraknie również gwiazdy publiczności. Mowa o doświadczonym Japończyku – Kyoji Horiguchi (30-5), który podejmie rodaka Hiromasa Ougikubo (25-6-2).

Kleber stoczy ósmą walkę poza KSW. Japończyk zakończył współpracę z największą organizacją w naszym kraju po pewnej przegranej na punkty z Mateuszem Gamrotem.

Kleber Koike Erbst stanie przed dużym wyzwaniem!

Były mistrz KSW już trzydziestego pierwszego grudnia stoczy kolejny pojedynek przed własną publicznością. Kleber Koike Erbst (31-5-1) zmierzy się z mistrzem organizacji Bellator – Patricio Pitbullem (34-5). W stawce tego pojedynku nie będzie pasa mistrzowskiego, lecz w przypadku Klebera zapewne zobaczymy natychmiastowy rewanż.

Dobra wiadomość dla fanów mordobicia  Gala #BellatorvsRIZIN 31.12 w całości NA ŻYWO (bez opóźnienia karty głównej) na stronie i w aplikacji @sport_tvppl

6:00 – prelimsy – komentarz oryginalny

10:00 – main card – @m_turski i ja

Koike po wspomnianej przegranej z ”Gamerem” odnotował siedem zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć! Widzieliście?

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Paddym Pimblettem, która w Europie zrobiła by sporo szumu. Polak w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że dołączył do UFC nie po to, by zostawać gwiazdą medialną, ale po to, by sięgnąć po pas mistrzowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis