MMA PLFENŚwietna walka pań na FEN 30! Anita Bekus zmierzy się z Izabelą Badurek

Świetna walka pań na FEN 30! Anita Bekus zmierzy się z Izabelą Badurek

Świetna walka pań na FEN 30! Anita Bekus (3-1, 2 KO) podejmie Izabelę Badurek (7-6, 2 KO, 5 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night. Areną zmagań wojowniczek będzie hala Orbita we Wrocławiu, a do pojedynku dojdzie 3 października.

Walka ta została już oficjalnie ogłoszona.

Świetna walka pań na FEN 30! Anita Bekus zmierzy się z Izabelą Badurek

Bekus z możliwie najlepszej strony pokazała się kibicom podczas swojej premierowej walki w federacji na FEN 24. Już w pierwszej minucie 1. rundy znokautowała Kamilę Porczyk. Wcześniej decyzją sędziów pokonała Hannę Gujwan udanie debiutując na zawodowstwie. Bekus znakomicie radziła sobie walcząc amatorsko – wszystkie sześć pojedynków wygrała. Na FEN 28 zawodniczka pochodząca z Bydgoszczy zwyciężyła 2. odsłonie z Sylwią Firlej.

Badurek jeszcze nigdy nie wygrała swojego pojedynku na pełnym dystansie. Za każdym razem, gdy jej ręka wędrowała w górę po walce, zwycięstwo miało miejsce przed czasem. Zawodniczka z Lublina reprezentowała w przeszłości barwy największej na świecie federacji UFC. Podczas swojego debiutu pod szyldem FEN okazała się minimalnie gorsza od Katarzyny Lubońskiej – sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo zawodniczce z Piły.

Zobacz także:

FAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

W sobotę 5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Organizacja przygotowała bardzo interesującą rozpiskę.

Popek ma kaloryfer! Gwiazdor FAME MMA zrobił to, co zapowiadał!

To już fakt! Popek Monster ma kaloryfer na brzuchu! Gwiazdor organizacji FAME MMA doczekał się kraty w wieku… 41 lat. Popek przygotowuje się własnie do udziału w gali FAME MMA 7.

Marcin Najman w formie! Będzie udany pierwszy pożegnalny akt?

Częstochowianin już w sobotę stoczy najbliższy pojedynek. Zobaczcie byłego boksera na tarczy