MMA PLUFCŚwietna sprzedaż PPV za UFC 257! Nazwisko McGregora znowu przyciąga uwagę kibiców!

Świetna sprzedaż PPV za UFC 257! Nazwisko McGregora znowu przyciąga uwagę kibiców!

Foto: Twitter/ UFC

Wygląda na to, że sprzedaż PPV za minioną galę UFC 257 była na naprawdę wysokim poziomie. Amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki ponownie może ogłosić sukces. Na dodatek widać ponownie, że nazwisko Conora McGregora przyciągnęło ogromną rzeszę kibiców.

Informację o ilości sprzedanych PPV podał Sports Business Journal powołując się na swoje źródła. Organizacja UFC nie odniosła się do zamieszczonych przez serwis danych.

Przypominamy, że w walce wieczoru gali UFC 257 Dustin Poirier niespodziewanie znokautował w drugiej rundzie Conora McGregora, rewanżując się Irlandczykowi za porażkę sprzed lat oraz serwując “Notoriousowi” pierwszą tego typu przegraną w karierze.

Świetna sprzedaż PPV za UFC 257! Nazwisko McGregora znowu przyciąga uwagę kibiców!

Jak natomiast wyglądały liczby dotyczące sprzedaży PPV na UFC 257? Wspomniany wyżej Sports Business Journal podał, że UFC 257 sprzedało 1,2 miliona subskrypcji w Stanach Zjednoczonych oraz 400 tysięcy poza granicami USA. Łącznie daje to wynik 1,6 miliona sprzedanych dostępów do imprezy.

Jeśli wyniki te są wiarygodne, to gala UFC 257 będzie druga najlepsza gala UFC pod względem sprzedaży w historii amerykańskiego giganta. Najlepszą imprezą UFC do tej pory jest gala UFC 229, na której Khabib Nurmagomedov zdemolował Conora McGregora. Sprzedaż tamtej imprezy wyniosła 2,4 miliona subskrypcji. Na drugim miejscu jest gala UFC 202: Diaz vs McGregor 2, która osiągnęła sprzedaż na poziomie 1,6 miliona.

Zobacz także:

Jan Błachowicz wyżej od Conora McGregora! UFC doceniło Polaka!

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz jest wyżej ceniony od Conora McGregora! Polak znalazł uznanie wśród organizacji UFC, która wysoko oceniała go w najnowszym rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Dlaczego Conor McGregor przegrał z Poirierem na UFC 257? Absurdalna wymówka trenera!

Choć gala UFC 257 już za nami, to w sieci ciągle pojawia się pytanie dlaczego Conor McGregor przegrał z Dustinem Poirierem w walce wieczoru tego wydarzenia. Trener Irlandczyka ma odpowiedź na to pytanie i jest to… absurdalna wymówka!

Robert Ruchała przed KSW 58: Nie mogę się doczekać! Jestem taki nabuzowany [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę czeka nas galą KSW 58. W jednym z pierwszych pojedynków gali wystąpi utalentowany zawodnik kategorii piórkowej – Robert Ruchała (4-0).