MMA PLArtur SzpilkaŚwięta wjechały na grubo! Artur Szpilka z humorem podsumowuje ostatnie dni

Święta wjechały na grubo! Artur Szpilka z humorem podsumowuje ostatnie dni

Z czym się Wam kojarzą Święta Bożonarodzeniowe? Oczywiście: Gwiazdor, prezenty, śnieg! Ale nie tylko. Ci z Was, którzy mają już dowody osobiste Święta kojarzą też z alkoholem i mnóstwem jedzenia. A co nadmierne jedzenie robi z formą? Tego możecie dowiedzieć się oglądając ostatnie wideo zamieszczone przez słynnego polskiego pięściarza. Artur Szpilka podsumował bowiem ostatni miniony świąteczny czas.

Artur Szpilka

Szpilka zamieścił na Twitterze wymowne wideo, w którym pokazuje, że dużo z dań wigilijno-świątecznych weszło mu w brzuch.

“Szpila” jak zwykle pokazał, że miewa dobre poczucie humoru.

Święta wjechały na grubo! Artur Szpilka z humorem podsumowuje ostatnie dni

“Święta święta i po świętach.” – napisał Szpila.

Teraz Szpilce pozostała wiara w to, że powróci do świetnej formy fizycznej. A wiarę tę ma umocnić tatuaż, który zrobił sobie ostatnio na szyi. Nie wiecie o co chodzi?

To zapraszamy do zapoznania się z tematem:

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Cudo! Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra zrobionego z klocków lego!

Robi wrażenie! Mowa o sobowtórze Jana Błachowicza (28-9), którą możecie zobaczyć na wystawie klocków lego. Polak nie zamierza się poddać i jeszcze raz w niedalekiej przyszłości sięgnąć po tytuł UFC w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis