MMA PLMarcin NajmanŚwierczewski stoczy kolejną walkę w MMA? Okniński proponuje zwycięzcę walki Najman-Murański!

Świerczewski stoczy kolejną walkę w MMA? Okniński proponuje zwycięzcę walki Najman-Murański!

Piotr Świerczewski w 2023 roku wróci do startów w mieszanych sztukach walki? Tego nie możemy wykluczyć. Były piłkarz pojawił się na sali Akademii Sportów Walki Wilanów. Mirosław Okniński w mediach społecznościowych zamieścił nagranie z Świerczewskim. Uznany trener zaproponował nawet potencjalnego przeciwnika.

Świerczewski

50-latek swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował pod koniec grudnia 2019 roku. Świerczewski wystąpił w walce wieczoru Free Fight Federation 2 w Zielonej Górze. Piotr po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Grzegorza ”Grega Collinsa” Chmielewskiego.

Przypomnijmy, że już w przeszłości Świerczewski w mocnych słowach wypowiadał się o Marcinie Najmanie.

Śmieszy mnie podejście Marcina Najmana, który twierdzi, że jest wspaniałym bokserem, że pokonałby Pudziana, Trybsona, Saletę. Drwiąc trochę z przeciwnika. Prawda jest taka, że Marcin Najman żadnej kariery nie osiągnął. Jakbym próbował się zagłębić w swojej pamięci co osiągnął Marcin Najman? Czy jakiś tytuł? To ja nie pamiętam ani nie znam. Osiągnął tylko tyle, że był w “Big Brotherze”, nawyzywał ludzi różnych i wszystkie walki te najważniejsze przegrał. No wygrał z jednym człowiekiem, który podobno był bardzo, bardzo, bardzo słaby, a wcześniej słyszałem, że miał tam gdzieś ustawione walki. To jest przeciwnik, którego pewnie jak się przygotuję w trzy miesiące, a nie jestem jakimś fighterem, to pokonam. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że Marcin Najman jest silniejszym zawodnikiem niż ja. Przede wszystkim jest cięższy. Ma większe doświadczenie. To jest żaden zawodowiec, to jest typowy amator, który dużo mówi i nic nie osiągnął.

Jest nowe nagranie!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych opublikował nowe nagranie. Na sali Akademii Sportów Walki Wilanów pojawia się Piotr Świerczewski. 50-latek wróci do klatki? Nie możemy tego wykluczyć.

Mirosław Okniński: Witamy wszystkich fanów, tutaj mamy młody talent w MMA, wygrał już jedną walkę, teraz szykuje się kolejna

Okniński zaproponował, aby Świerczewski zmierzył się ze zwycięzcą walki Najman-Murański.

Piotr Świerczewski: Trener mnie przygotuje do każdego, nie boję się żadnego tak naprawdę. Mogę z jednym, mogę z drugim (…) Jeden i drugi to jest wielki wojownik, mają tak dużo wygranych walk, że trzeba się ich obawiać, więc ja się ich obawiam i boję nawet (..) Więc przychodzę do trenera. Jakby chcieli ze mną zawalczyć, z piłkarzem byłym, 50-letnim, to bym spróbował swoich sił. Myślę, że obydwóm dałbym radę

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis