MMA PLCiekawostkiŚwierczewski i Hajto w MMA? “Jeśli mamy wystąpić to w roli walk celebrytów, aktorów…”

Świerczewski i Hajto w MMA? “Jeśli mamy wystąpić to w roli walk celebrytów, aktorów…”

Byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski i Tomasz Hajto wystąpią w walce na zasadach MMA? Podczas minionej gali FEN 32, byli piłkarze rozmawiali z portalem polsatsport.pl, gdzie odpowiedzieli na pytanie o pomysł takiej konfrontacji.

Pomysł wydaje się nie być bzdurny, bowiem Piotr Świerczewski ma już za sobą jedną walkę w formule MMA. Na gali FFF 2 wypunktował on w walce wieczoru Grega Collinsa.

Tomasz Hajto natomiast uchodzi za boiskowego rozrabiakę, który mógłby sprawdzić się w roli zawodnika MMA.

Świerczewski i Hajto w MMA? “Jeśli mamy wystąpić to w roli walk celebrytów, aktorów…”

Co natomiast obaj sądzą o własnej rywalizacji w MMA?

“Tak serio, to myślę, że to nie jest sport dla starszych ludzi. Mamy już swoje lata i jeżeli mamy występować to tylko w roli walk celebrytów, aktorów, ale żeby tego nikt nie brał na poważnie. To byłaby taka rywalizacja z przymrużeniem oka.” – stwierdził Świerczewski.

Jaśniejszą deklarację złożył natomiast Tomasz Hajto. Ekspert Polsatu Sport przyznał, że nie byłby w stanie walczyć ze swoim przyjacielem z boiska w klatce:

“Po 29 latach przyjaźni, ja nawet nie mógłbym go uderzyć. Stanąłbym, on by mnie uderzył cztery razy, a ja bym mu nie oddawał. ze względu na szacunek.”

Cała rozmowa z piłkarzami do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem?! Jest odpowiedź Łazarskiego Gladiatora!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.