MMA PLCiekawostkiŚwiat u progu wojny! Władimir Kliczko wstąpił do armii i chce bronić Ukrainy przed agresją Rosji

Świat u progu wojny! Władimir Kliczko wstąpił do armii i chce bronić Ukrainy przed agresją Rosji

Wielu komentatorów zgodnie twierdzi, że świat właśnie stanął u progu wojny. Wszystko odbywa się blisko Polski, bowiem na granicy ukraińsko-rosyjskiej. Sytuacja jest tak poważna, że armia ukraińska zaciąga ludzi do rezerwy wojskowej. Jednym z nich jest Władimir Kliczko.

Władimir Kliczko

Kliczko to były mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA. W swojej karierze sportowej pokonał aż 23 różnych pretendentów do tytułu mistrzowskiego w królewskiej dywizji wagowej.

Co prawda aktualnie przebywa na sportowej emeryturze, ale nie ma zamiaru na niej siedzieć, kiedy jego kraj jest w niebezpieczeństwie.

Świat u progu wojny! Władimir Kliczko wstąpił do armii i chce bronić Ukrainy przed agresją Rosji

Agencja Reuters poinformowała, że jednym z nowych rezerwistów, którzy chcą pomóc Ukrainie w obronie przed potencjalnym atakiem ze strony Rosji jest właśnie Władimir Kliczko.

“Mój kraj jest w konflikcie geopolitycznym, więc jestem tutaj. Nie mogę stać w miejscu i tylko patrzeć co się dzieje – i nie będę. Jestem tutaj, by pomóc.” – przyznał Kliczko.

Zobacz także:

Załęcki zapewnia: Nie ma takiego mocnego gościa w Polsce i na świecie, do którego bym nie skakał!

Denis Załęcki już w najbliższą sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” podczas High League 2 w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia ognisty konflikt z Alanem Kwiecińskim.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę!

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Boxdel ostro o walce Don Kasjo: Wracasz tylko i wyłącznie dlatego, że musisz ratować tą galę!

Michał Baron podczas programu ”Aferki” skomentował ogłoszoną walkę pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Mateuszem Murańskim. Będzie to co-main event zbliżającej się gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Do gali dojdzie już dziewiętnastego lutego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis