MMA PLtaekwondoŚwiat taekwondo w żałobie! Nagła śmierć 19-latki

Świat taekwondo w żałobie! Nagła śmierć 19-latki

Jest to bardzo smutna wiadomość. Nie żyje zaledwie 19-letnia Aryna Biktimirowa. Rosjanka jeszcze miesiąc temu cieszyła się ze złotego medalu na mistrzostwach Europy.

Rosjanka

Mimo młodego wieku miała już na swoim koncie spore sukcesy. Trener reprezentantki Rosji gwarantował, że ma wielki potencjał. Aryna pod koniec października wystartowała w mistrzostwach Europy. Miały one miejsce w Grecji. Rosjanka przywiozła do ojczyzny złoty medal.

W tą środę pojawiły się jednak smutne informacje. 19-latka nagle zmarła – przyczyny zgonu nie są znane. Aryna miała świszczący oddech i straciła przytomność.

Całą sytuacją jest zaskoczony jej trener Daniel Gorbunow.

Nie możemy zrozumieć, co mogło się stać. Ona nie miała żadnych przewlekłych chorób. Przed każdymi zawodami sportowcy są badani. Kiedy przechodziła badania przed wyjazdem na mistrzostwa Europy, była całkowicie zdrowa. To, co się stało, sprawiło, że jesteśmy zszokowani. Była prawdziwą gwiazdą. Nie tylko w sporcie, ale także muzyce i nauce. Wybrała dla siebie niestandardowy zawód, marzyła o zostaniu radiofizykiem.

Zobacz także:

Juras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką! Widzieliście?

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Mirosław Okniński za pomocą facebooka zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk, którzy w ostatnim czasie pod jego skrzydłami odnosili znaczące sukcesy,. To nie koniec, ponieważ Okniński zapowiedział, że nie będzie u niego trenował również Robert Bryczek oraz Bartosz Szewczyk.

Jest nagranie! Ostatnia kłótnia pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem! Co wy na to?

Do sieci trafiło zakulisowe nagranie. Widać na nim kłótnie pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem. Trener postanowił również skomentować filmik w swoich mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis