MMA PLCiekawostkiŚwiat MMA wstydzi się za tego chłopaka! W skandaliczny sposób wygrał walkę po odklepaniu! [WIDEO]

Świat MMA wstydzi się za tego chłopaka! W skandaliczny sposób wygrał walkę po odklepaniu! [WIDEO]

Foto: Twitter
Foto: Twitter

Sędziowie mają trudną pracę w klatce MMA, gdyż muszą oni wykazywać się spostrzegawczością oraz podejmowaniem decyzji. Na jednej z gali New England Fights ringowy arbiter fatalnie wywiązał się jednak ze swoich obowiązków, co znacząco wpłynęło na wynik walki.

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas eventu New England Fight. Podczas jednej z walk zawodnik z czerwonego narożnika złapał swojego przeciwnika w duszenie. Po poprawieniu pozycji duszący doprowadził do zwycięstwa, gdyż przeciwnik odklepał.

Problem polegał jednak na tym, że sędzia ringowy skupił się na tym, czy duszony jest przytomny, przez co… nie zauważył momentu odklepania. Z tego powodu, gdy fighterzy przestali rywalizować, arbiter nakazał kontynuowanie pojedynku.

Wątpliwe było również zachowanie wstępnego przegranego, który nie przyznał się do poddania, tylko rzucił się na zdezorientowanego oponenta, zdobywając dominującą pozycję. Początkowy zwycięzca nie był już w stanie odwrócić losów pojedynków, zbierając serię ciosów, po których sędzia zakończył starcie.