MMA PLUFCŚwiat MMA w żałobie! Nie żyje gwiazda UFC!

Świat MMA w żałobie! Nie żyje gwiazda UFC!

Mamy bardzo smutną wiadomość. Nie żyje gwiazda UFC – Anthony Johnson (23-6). Amerykanin już od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Johnson

38-latek dwukrotnie stanął przed walką o tytuł w kategorii półciężkiej. Były to starcia z zapaśnikiem – Danielem Cormierem. Po nieudanym rewanżu ”Rumble” ogłosił zakończenie kariery. Amerykanin znany był przede wszystkim ze swojego atomowego uderzenia. Johnson potrzebował chociażby 13-sekund na znokautowanie Glovera Teixeiry.

Warto zaznaczyć, że Johnson dwukrotnie był zestawiany z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (w organizacji UFC i WSOF), ale ostatecznie zakończyło się to fiaskiem. Anthony w maju poprzedniego roku postanowił wrócić i zawalczył w organizacji Bellator. Amerykanin znokautował wtedy Jose Augusto Azevedo z Brazylii.

Nie żyje Anthony Johnson!

Są to naprawdę smutne informacje zza oceanu. W wieku 38 lat zmarł weteran UFC – Anthony Johnson (23-6). Amerykanin zmagał się z poważnymi problemami ze zdrowiem – nie wiemy jednak co dokładnie dolegało Johnsonowi.

Johnson poinformował fanów w mediach społecznościowych, że zmaga się z poważną chorobą. W maju wydawało się, że jest już lepiej…

Doktor właśnie przekazał mi dobre wieści. Jest duża poprawa.

Niestety z czasem ponownie było bardzo źle – o czym poinformował jego menadżer Ali Abdelaziz.

To bardzo smutne. Chcę, żeby wszyscy mieli go w swoich modlitwach. Módlcie się za Anthony’ego. Nie wygląda to dobrze. Jest bardzo silny duchowo, ale módlcie się za niego.

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Widzieliście?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Murański pewny siebie przed walką z Bombą! Powiedział co zrobi z nim w Łodzi! Co wy na to?

Mateusz Murański dziesiątego grudnia stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. ”Muran” wystąpi na 5 edycji w Łodzi, gdzie czeka go starcie z Pawłem Bombą. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. ”Scarface” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis