MMA PLKursy SuperbetSuperbet wspiera WOŚP. Wylicytuj trening z Janem Błachowiczem i nie tylko!

Superbet wspiera WOŚP. Wylicytuj trening z Janem Błachowiczem i nie tylko!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale w Internecie wciąż trwają jeszcze niezwykle interesujące aukcje, dzięki którym można wesprzeć tę szlachetną akcję. Do inicjatywy włączył się również nasz partner, firma bukmacherska Superbet. Przygotowano prawdziwą gratkę dla fanów MMA, choć nie tylko.

Superbet wspiera WOŚP
Foto: Superbet/Allegro

W serwisie Allegro można wylicytować m.in…. trening z Janem Błachowiczem. Możliwość spotkania i wspólnego treningu z najlepszym obecnie polskim zawodnikiem – byłym mistrzem KSW a do niedawna również UFC to z pewnością wielkie przeżycie dla każdego fana MMA w Polsce.

Trening z Janem Błachowiczem – aukcja

Szczegóły wydarzenia (z opisu akukcji w serwisie Allegro):

Dwugodzinne spotkanie z Janem Błachowiczem odbędzie się w kultowym miejscu dla polskiego MMA – Warszawskim Centrum Atletyki w kwietniu 2022 r. (dokładny termin do indywidualnego ustalenia). Zwycięzca aukcji będzie miał więc okazję nie tylko odbyć trening z mistrzem, ale również zapoznać się ze warszawską świątynią mieszanych sztuk walki.

Czas treningu: 2 godziny

Kwota uzyskana z licytacji zostanie w całości przekazana przez Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. na rzecz WOŚP.

Trening z Janem Błachowiczem to nie jedyna aukcja, z której firma bukmacherska Superbet przekaże środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na innych aukcjach możemy wygrać także:

  • trening golfa z Jerzym Dudkiem – Wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej, bramkarz m.in. takich klubów jak Liverpool FC i Real Madryt to również wielki pasjonat golfa
  • wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko – Możliwość wspólnego wyjazdu i obejrzenia na żywo meczu jednej z czołowych europejskich lig w rundzie wiosennej. Organizator wydarzenia pokrywa koszt biletu, lotu oraz hotelu.
  • Samochód Mini Cooper “Cwaniak” – Auto stworzone przez motoryzacyjnego eksperta Grzegorza Dudę w programie TVN Turbo “Klimek kontra Duda”. Pojazd pojawił się potem w serii filmów “Super Jazda” na YouTube, gdzie prowadzili go m.in. Jerzy Dudek czy Adam Kornacki.

Trening golfa z Jerzym Dudkiem – aukcja

Wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko – aukcja

Mini Cooper “Cwaniak” – aukcja

Zobacz także:

Francis Ngannou o walce z Jonem Jonesem: On lepszy jest w walkach na twitterze niż w oktagonie

Francis Ngannou w rozmowie z Brucem Bufferem wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Starcie aktualnego mistrza wagi ciężkiej z byłym dominatorem dywizji półciężkiej jest “wymarzonym” zestawieniem wielu fanów mieszanych sztuk walki.

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany! Co wy na to?

Dojdzie do rewanżu pomiędzy Roberto Soldiciem (20-3), a Mamedem Khalidovem (35-8-2). Głos w sprawie takiego zestawienia zabrał jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis