MMA PLArchiwumInneStuu zatrzymany przez policję w Wielkiej Brytanii?! Prawnik YouTubera zaprzecza!

Stuu zatrzymany przez policję w Wielkiej Brytanii?! Prawnik YouTubera zaprzecza!

Stuart Alexander Kluz-Burton, czyli jeden z głównych zamieszanych w głośną aferę na polskim YouTube’ie – miał zostać zatrzymany przez policję!

Stuu zatrzymany
Foto: Podlewski/AKPA/Sylwester Wardęga Instagram

Główny antybohater skandalu Pandora Gate, znany pod pseudonimem Stuu, został zauważony w jednym ze sklepów w Luton. Internauci postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, zatrzymując influencera, a następnie, powiadamiając organy ścigania.

O całym zajściu doniósł Sylwester Wardęga, a jego słowa potwierdził Konopskyy. Stuu podobno rzeczywiście został zatrzymany, ale nie ma pewności, czy dalej przebywa w zamknięciu. Jeżeli nasze służby nie poinformowały swoich brytyjskich kolegów o zainteresowaniu tym osobnikiem – to Burton mógł zostać już wypuszczony na wolność.

Warto dodać, że w sieci pojawiły się sprzeczne doniesienia. Prawnik Stuarta Burtona twierdzi, że jego klient został napadnięty i dotkliwie pobity. Mecenas Tytus Jabłoński przekazał taką wersję wydarzeń portalowi i.pl.

Został napadnięty (Stuu) w Wielkiej Brytanii przez osobnika polskiego. To stało się w miejscu publicznym. Został przewieziony do szpitala. Był kopany po głowie, był duszony.

ZOBACZ TAKŻE: Salahdine Parnasse jest naprawdę duży! Tak wygląda Francuz przed walką o trzeci pas KSW!

Na ten moment żadne służby nie potwierdziły oficjalnie zatrzymania popularnego YouTubera. Musimy poczekać na więcej szczegółów, które wkrótce powinny wypłynąć do mediów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis