MMA PLBoksStrzelanina na gali boksu! Nie żyje jedna osoba!

Strzelanina na gali boksu! Nie żyje jedna osoba!

W sobotę w Petersburgu na Florydzie odbyła się kameralna gala boksu pod nazwą ” Stop Przemocy”. Podczas walki wieczoru widzieliśmy nokaut, a po chwili strzelaninę. Sportowa gala zakończyła się dramatycznie…

Gale z bliska oglądało 200 kibiców. Była to kolejna edycja imprezy ”Sąsiedzka Liga Bokserska”. Niespodziewanie doszło do kłótni pomiędzy dwoma grupami. Padły strzały – jedna osoba zmarła, a cztery zostały ranne.

Tragedia na gali boksu!

Według portalu baynews9.com jedna osoba została zatrzymana. 21-letni Robert Cooley został oskarżony o posiadanie broni i korzystanie z niej w miejscu publicznym.

Celem organizacji jest zmniejszenie przemocy w okolicy. Tym razem doszło do tragicznego zdarzenia.

Całą sytuację opisał również jeden z uczestników.

Byliśmy już w drodze powrotnej. Kilka osób zadzwoniło, aby sprawdzić, co się dzieje. Zastanawiałem się, dlaczego takie rzeczy mają miejsce na imprezie, której hasłem jest “rękawice do góry, broń na dół”.

Zobacz także:

Zawodnik MMA VIP ostro do Miśka z Nadarzyna: Za to Ci wyj**ie na łeb przy najbliższej okazji! Widzieliście?

Wydaje się, że to nie koniec spięcia na linii Miśka z Nadarzyna z Remi Gruchała i ”GSP”. Zawodnik MMA VIP na insta stories postanowił ponownie w mocnych słowach wypowiedzieć się o Mirosławie Dąbrowskim.

Don Vasyl nie zmienił zdania! Dalej jest chętny na walkę w organizacji Marcina Najmana! Co wy na to?

Kazimierz Doliński podtrzymuje swoje deklaracje. ”Don Vasyl” śpiewał i miał zapewnić jeszcze bardziej pozytywną atmosferę na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Pojawiły się wywiady, w których Vasyl był pytany o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki.