MMA PLNajnowszeBez kategoriiStrikeforce nabiera kształtów – 11 kwietnia

Strikeforce nabiera kształtów – 11 kwietnia

Gamrot - Dos Anjos

Wiemy już, że nie dojdzie do pojedynku pomiędzy KJ Noonsem a Joshem Thomsonem, gdyż ten pierwszy ma inne plany. Wzamian za to na horyzoncie pojawił się nam kolejny świetny pojedynek byłej gwiazdy Elite XC Jake’a Shieldsa. Jego przeciwnikiem będzie Joe Riggs (29-10), weteranem UFC z rekordem Strikeforce 2-2.  

Swojego czasu było sporo szumu z kontraktem Shieldsa ale ostatecznie Strikeforce wykupiło umowę amerykanina i wraca on do gry. Jake jest niepokonany od 11 walk, od grudnia 2004. Ostatnio bił się pod kontraktem Elite XC gdzie wygrał 4 walki. Riggs w Strikeforce stoczył 4 pojedynki, ostatni wygrał z Lukiem Stewardem w listopadzie zeszłego roku. Joe jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem, starcie z Shieldsem będzie jego czterdziestą walką w profesjonalnej karierze. Diesel, o ile dobrze się przygotuje może dać Shieldsowi bardzo ciężką walkę.

Strikeforce powraca w nowej odsłonie i z nową siłą, mamy już 3 konkretne pojedynki potwierdzone na 11 kwietnia. Co do przeciwnika dla Josha Thomsona to po cichu licze, że okaże nim się Gilbert Melendez, którego występ na tej gali został zapowiedziany przez włodaży Strikeforce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis